Otodom startuje ze swoją pierwszą kampanią radiową

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Otodom startuje ze swoją pierwszą kampanią radiową

Już 1 lutego startuje pierwsza kampania radiowa serwisu Otodom.pl, wpisująca się w hasło „Adresujemy marzenia”. Spot "Parapetówka" promuje możliwość znalezienia mieszkania w przyjaznej okolicy, przy wsparciu profesjonalnego agenta nieruchomości.

Najnowsza reklama Otodom przedstawia żartobliwą rozmowę podczas parapetówki. Mieszkanie, w którym odbywa się impreza, dziewczyna znalazła na stronie Otodom, a jej rozmówca wspomina o „super agencie”, dzięki któremu urządził się po sąsiedzku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

O roli agenta nieruchomości w reklamie opowiada Agata Polińska – Head of Marketing Otodom - Nasza najnowsza reklama eksponuje rolę agenta w wyborze nieruchomości. Agent nieruchomości to specjalista, który potrafi znaleźć nieruchomość spełniającą oczekiwania i będącą realizacją marzeń osoby poszukującej. Chcemy, aby człowiek, który stanie przed wyborem nowego domu, przypomniał sobie nasz spot i nie obawiał się kontaktu z profesjonalistą, którego może znaleźć w najlepszym serwisie nieruchomościowym w Polsce – w Otodom.

Dotychczas Otodom prowadziło szeroko zakrojone działania reklamowe w TV, outdoorze, czy VOD. To pierwsza kampania w radiu, która ma na celu dotarcie do jeszcze szerszej grupy odbiorców.

Wojciech Szypulski - New Business Director z domu mediowego Universal McCann, mówi na temat wyboru medium - Celem marketingowym kampanii zaplanowanej przez UM dla Otodom jest masowe zachęcenie do odwiedzin i korzystania z serwisu. Grupą docelową są młode, wykształcone osoby, mieszkające w miastach, poszukujące mieszkania blisko miejsc i ludzi, z którymi dzielą fascynacje. Z tego powodu UM zaplanował kampanię radiową, opartą o szerokie spektrum stacji radiowych, dopasowanych do zainteresowań użytkowników serwisu. Cel osiągniemy dzięki angażującemu spotowi reklamowemu osadzonemu w miejskich klimatach oraz wysokim parametrom zasięgu w grupie docelowej.

Spot będzie publikowany w lutym, w stacjach RMF, Radio Zet, Antyradio, ChilliZet, Agory. Za kreację i produkcję spotu odpowiada agencja Clos Brothers, za zakup mediów Universal McCann.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij