Wyjedź na finał Ligi Mistrzów UEFA z PlayStation F.C.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wyjedź na finał Ligi Mistrzów UEFA z PlayStation F.C.

Sony Interactive Entertainment Polska poinformowało, że dziś rozpoczął się konkurs dla futbolowej społeczności PlayStation, w którym główną nagrodą jest wyjazd na finałowy mecz Ligi Mistrzów UEFA, który odbędzie się w Kijowie 26 maja tego roku. Konkurs potrwa do 28 kwietnia.

PlayStation F.C. to darmowa aplikacja dla użytkowników konsoli PlayStation 4, która skupia wokół siebie futbolową społeczność na tej platformie. Umożliwia ona m.in. oglądanie skrótów meczów Ligi Mistrzów UEFA, wywiadów, daje dostęp do informacji o klubach i zawodnikach a nawet pozwala na słuchanie transmisji radiowych z trwających spotkań. Ponadto, gracze zainteresowani powiadomieniami z toczących się meczów mogą je otrzymywać w trakcie rozgrywki na PlayStation 4. Użytkownicy usługi PlayStation Plus mają również dostęp do nagrań z klasycznych meczów Ligi Mistrzów UEFA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Główną nagrodą w rozpoczynającym się dziś konkursie są dwa bilety na mecz finałowy Ligi Mistrzów UEFA w Kijowie 26.05 wraz z kosztami podróży, zakwaterowania. Zwycięzca będzie mieć również możliwość zagrania w piłkę nożną na boisku, na którym rozgrywano finał następnego dnia. Dodatkowo otrzyma konsolę PlayStation 4 Pro, gogle rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR, PlayStation 4 Camera, kopię gry PES 2018, koszulkę piłkarską PlayStation F.C. oraz abonament usługi PlayStation Plus na 12 miesięcy. Przyznanych zostanie również 5 nagród dla pozostałych uczestników. Każda z nich składać się będzie z konsoli PlayStation 4 Pro, kontrolera Dual-Shock 4 i koszulki piłkarskiej PlayStation F.C. Aby wziąć udział w konkursie należy mieć ukończone 18 lat oraz zarejestrować się na stronie.

Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z wygenerowaniem swojej karty piłkarskiej PlayStation F.C. Mogą one być również tworzone przez młodszych gracz, ale takie osoby nie są brane pod uwagę w konkursie. Aby stworzyć swój wizerunek PlayStation F.C. należy na dedykowanej stronie konkursowej wgrać swoje zdjęcie. Kartę można dodatkowo spersonalizować przez podanie danych do konta PlayStation Network, co sprawi, że pojawią się na niej informacje o zdobytych trofeach oraz używanym przez gracza pseudonimie. Każdy kto wygeneruje swoją kartę otrzyma również oficjalny motyw graficzny Ligi Mistrzów UEFA dla konsoli PlayStation 4. Konkurs skierowany jest dla graczy PlayStation z kilkunastu krajów Europy, w tym z Polski. Pełen regulamin konkursu dostępny jest na wyżej wymienionej stronie internetowej.

Więcej informacji na temat aplikacji PlayStation F.C. znajduje się na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij