Michał Konopka project managerem w Imagine Nation

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Michał Konopka project managerem w Imagine Nation

Michał Konopka objął stanowisko project managera w agencji eventowej Imagine Nation. Z branżą reklamową jest związany od 13 lat, od siedmiu lat specjalizuje się w experiential marketingu i organizacji eventów.

Do obowiązków Michała Konopki należą obsługa wybranych klientów agencji oraz produkcja i nadzór nad realizacjami. „Michał dołączył do nas pod koniec ubiegłego roku i doskonale wkomponował się w nasz zespół i styl pracy. To eventowy pasjonat i profesjonalista z wyobraźnią, który świetnie rozumie potrzeby naszych klientów” – powiedział Jacek Kłopotowski, Executive Director w Imagine Nation.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Michał Konopka, absolwent Wyższej Szkoły Promocji na kierunku reklama-marketing, karierę eventową rozpoczął w 2011 roku w agencji Sound of Music. Od tamtej pory zajmuje się organizacją m.in. wydarzeń masowych, koncertów, road-showów i konferencji. Realizował projekty dla takich klientów jak Samsung, Microsoft, Jeronimo Martins, PKP Energetyka, BGK, Adamed czy 99Rent.

Imagine Nation to agencja eventowa wchodząca w skład niezależnego holdingu Focus Media Group. Klientami działającego od 2003 r. holdingu są m.in. PZU, Dell EMC, Telewizja Polsat, Mercedes-Benz, Brown-Forman, Philip Morris Polska Distribution, Velux, Bouygues Immobilier Polska.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij