Cinema City International laureatem konkursu Złota Strona Emitenta

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cinema City International laureatem konkursu Złota Strona Emitenta

Cinema City International, największy operator kin w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, w tym największa sieć kin w Polsce, otrzymała tegoroczną nagrodę konkursu Złota Strona Emitenta organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Witryna internetowa dedykowana relacjom inwestorskim została uznana za najlepszą w kategorii spółek zagranicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Nie jest to pierwsza nagroda zdobyta przez Cinema City w tym konkursie. Trzy lata temu spółka została doceniona przez jury 4. edycji ZSE.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za stworzenie obu wyróżnionych wersji serwisu relacji inwestorskich spółki Cinema City odpowiedzialna była agencja interaktywna Autentika.

Złota Strona Emitenta to organizowany (od 2007 roku) konkurs przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, którego celem jest wyłonienie najlepszej strony internetowej spółki giełdowej notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz New Connect. Witryny inwestorskie spółek są sprawdzane pod kątem komunikacji z inwestorem, zawartości informacyjnej czy ich użyteczności.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij