Diesel zaskakuje mieszkańców Nowego Jorku — tym razem marka sama sprzedaje swoje "podróby"

Diesel zaskakuje mieszkańców Nowego Jorku — tym razem marka sama sprzedaje swoje

Naśladowanie może być najszczerszą formą pochlebstwa, ale dla marek modowych jest również plagą. Diesel to marka, która całe to szaleństwo metek i podróbek postanowiła przekuć w coś wyjątkowego.

Na ulicy Canal Street w Nowym Jorku, znanej z zatłoczonych sklepów sprzedających podrabiane i fałszywe luksusowe marki, Diesel postawił stoisko, na którym znajdowały się oryginalne produktu z literówką w nazwie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kupujący prawdopodobnie nie zdawali sobie wtedy sprawy, że przedmioty, z którymi wyszli ze sklepu, były w rzeczywistości jedynymi w swoim rodzaju egzemplarzami z limitowanej serii, specjalnie zaprojektowanej przez zespół projektantów Diesel i zawierającej błąd w oznakowaniu marki - “Deisel” - powiedziała firma.

To część kampani „Go withe the flaw”, która podkreśla i zachęca do akceptowania wad i skaz, gdyż te powodują, że jesteśmy wyjątkowi i wyróżniamy się z tłumu. Tak samo było z ubraniami z limitowanej kolekcji marki, które można było kupić przy Canal Street - ci, którzy zdecydowali się na zakup swoich ubrań poza centrum handlowym – przekonali się, że ich indywidualność jest nagradzana!

Poniżej możecie zobaczyć spoty, które marka przygotowała w w/w kampanii:

PS

W ubiegłym roku Levis opublikował piękną reklamę, która powstała, by świętować wartości, które wyznajemy w zróżnicowanym społeczeństwie. Reklama „Circle” podsumowuje, że mimo wszystkich różnic, jesteśmy połączeni i bardziej podobni do siebie, niż nam się wydaje, a dzięki temu stajemy się silniejsi!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij