“Poker face” nie tylko podczas gry. Pewna marka znalazła idealnego kandydata, którego twarz doskonale pasuje do pokerowej miny

“Poker face” nie tylko podczas gry. Pewna marka znalazła idealnego kandydata, którego twarz doskonale pasuje do pokerowej miny

Wiele jest sytuacji, w których obronną ręką wychodzimy tylko dzięki minie typu "poker face". Serwis do gier w pokera online reklamuje się hasłem "Już jesteś świetnym pokerzystą". Zobacz sceny z życia wzięte, dzięki którym możesz być mistrzem pokera!

Jeśli wydaje Ci się, że poker jest trudną grą, musisz uświadomić sobie, że jedyne czego potrzebujesz w grze to stoicki spokój i trochę sprytu. W tym celu zespół PokerStars postanowił skupić się na "pokerowej twarzy", którą wielu z nas używa w niezręcznych, codziennych sytuacjach np. kiedy na randce zabraknie nam pieniędzy!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Pomysł kampanii zrodził się z przeprowadzonego insightu – każdy sądzi, że aby zostać ekspertem od gry w pokera, trzeba być bardzo wprawnym. Tymczasem potrzebne są zwykłe ludzkie i społeczne umiejętności – komentuje agencja Romance, która przygotowywała spot.

PS

Spoty, które w zabawny sposób przekonują do marki, stają się coraz bardziej popularne. Istnieje tylko kilka firm, które odważyłyby się całkowicie „rozebrać”. Zestawienie otwiera bezkonkurencyjnie Absolut, który zachęca widzów do zapoznania się z kulisami produkcji wódki. Nagość, z humorem, służy jako metafora dla przejrzystego procesu produkcyjnego tej wódki.

PS2

Jeśli jednak o minę “poker face” chodzi, aktorzy reklam Old Spice muszą wzorowo się jej nauczyć. Zobaczcie dziwne walentynkowe kreacje marki :)

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij