Dla takich zdjęć warto oglądać reklamy... Najszybsze stopy świata w nowej kampanii Reebok

Dla takich zdjęć warto oglądać reklamy... Najszybsze stopy świata w nowej kampanii Reebok

Reebok stworzył zapierającą dech w piersiach reklamę o historii najszybszych nóg świata. Reklamie rytmu nadaje perkusja, która podkreśla synchronizację między sportowcem a obuwiem marki.

Fastest Flexweaves zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie, wytrzymałości i osiąganiu jak najlepszych wyników. W spocie widzimy trenera Luisa Badillo Jr., który, jak twierdzi, jest posiadaczem "najszybszych stóp na świecie", dzięki którym pokonuje najdziwniejsze przeszkody wokół.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wszystkie kroki, akrobacje zostały zrealizowane naprawdę, co robi wrażenie!

PS

Niedawno Puma świętowała 50 lecie jednego z najbardziej popularnych modeli swoich butów – Suede. Z tej okazji wywiązała się kolaboracja marki ze znanymi raperami, by dzięki muzyce opowiedzieć historię hip hopu w Polsce.

PS2

W ubiegłym roku Reebok stworzył kampanię promującą Club C. W akcji, prowadzonej pod hasłem „Zrób krok do bycia mistrzem”, wzięli udział piosenkarz Ten Typ Mes, projektant Zulu Kuki, aktorka Julia Wieniawa i fotograf Łukasz Dziewic.

Przesłaniem kampanii była odwaga, podejmowanie ryzyka, nieustanny rozwój i dążenie do celu. Reklamy miały zwracać również uwagę na zmiany, które na przełomie lat przeszły buty Club C od Reeboka: z modelu przeznaczonego do tenisa do obuwia noszonego na co dzień.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij