Nowozelandczycy inspirują, wzruszają, zachęcają do dzielenia się i uciekają z ciężarówką pełną pieniędzy

Nowozelandczycy inspirują, wzruszają, zachęcają do dzielenia się i uciekają z ciężarówką pełną pieniędzy

Najnowsza reklama nowozelandzkiego lotto trzyma w napięciu prawie tak dobrze, jak hollywoodzki thriller. Wygląda na to, że w spocie kierowcy opancerzonej ciężarówki pełnej pieniędzy oszaleli… ze szczęścia.

Spot oparty jest na prawdziwej historii dwójki przyjaciół, która kiedyś obiecała sobie, że jeśli wygrają na loterii, podzielą się wygraną :)

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To jedna z serii reklam Imagine, które agencja DDB przygotowała dla loterii. Dlaczego Nowozelandczycy oszaleli na punkcie spotów? "Powodem, dla którego seria "Imagine" tak mocno odbiła się na mieszkańcach, jest fakt, że w tych spotach przedstawione są historie, w których znajdziemy ziarno prawdy.” - powiedział dyrektor kreatywny DDB, Damon Stapleton. "W tym przypadku, prawda jest taka, że zawsze chce się wierzyć, że jeśli ktoś wygra, dotrzyma Ci złożonej kiedyś obietnicy i podzieli się z Tobą szczęściem”.

Poniżej pozostałe spoty kampanii:

PS

Nowozelandzkie linie lotnicze zainspirowane przygodą Alicji w Krainie Czarów podjęły współpracę z amerykańskimi aktorami oraz pracownikami samej linii, aby pokazać piękno turystki Nowej Zelandii, a także przypomnieć o bezpieczeństwie podczas podróży.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij