Paulina Ufel dołącza do Isobar Poland Group

Paulina Ufel dołącza do Isobar Poland Group

Paulina Ufel rozpoczęła pracę w Isobar Poland Group. Jako client partner będzie odpowiadać za kierowanie jednym z pionów klienckich działającej w ramach Dentsu Aegis Network Polska grupy.

Paulina Ufel ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży reklamowej. Zarządzała kompleksowymi działaniami marketingowymi dla klientów z kategorii fmcg, otc, telekomunikacyjnej i finansowej. Do Isobar Poland Group dołączyła przechodząc z agencji Scholz and Friends Warsaw gdzie, przez ostatni rok jako account director zarządzała zespołem obsługującym marki należące do Grupy Cyfrowy Polsat (Plus, Plush i smartDOM). Wcześniej, przez 8 lat, była związana z Saatchi&Saatchi Interactive Solutions, gdzie pełniła funkcję business directora oraz dyrektor zarządzającej butiku kreatywnego Team One. W latach 2003-2008 Ufel pracowała w agencjach G7, Ogilvy&Mather Polska i Leo Burnett.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Isobar Poland Group działa w ramach polskiego oddziału Dentsu Aegis Network Polska. W skład grupy wchodzą: agencja reklamowa Isobar Polska, agencja interaktywna Lubię to – linked by Isobar oraz hub technologiczny Hypermedia – linked by Isobar. Isobar Poland Group zatrudnia ponad 400 ekspertów z zakresu komunikacji marketingowej, technologii i data pracujących w Warszawie i Białymstoku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij