PAIH z nominacją do nagrody MP Power Awards za galę otwarcia Hannover Messe

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PAIH z nominacją do nagrody MP Power Awards za galę otwarcia Hannover Messe

Polska Agencja Inwestycji i Handlu została nominowana do nagrody w najważniejszym konkursie polskiej branży eventowej – MP Power Awards. Z Allegro Agency i Testa Communications o statuetkę w kategorii „Event promocja marki B2B” powalczy jako organizator ceremonii otwarcia Hannover Messe 2017.

Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży. MP Power Awards tworzą trzy części: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power 12.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kategoria, w której PAIH została nominowana to pierwsza z wymienionych składowych - MP Power Projekt. Jak przekonują organizatorzy, MP Power Projekt to „konkurs efektywności, kreacji, sposobu realizacji i innowacyjności zrealizowanych projektów w branży eventowej. Projekty mają udowodnić siłę przebicia, jaką dzięki zastosowaniu narzędzi z zakresu szeroko rozumianego event marketingu uzyskuje klient i jego przekaz.” Konkurentami PAIH są Allegro Agency (organizacja 24h CodING hackathon dla IGN Bank Ślaskiego i ING Services Polska) i Testa Communications (Volvo Car Night Market dla Volvo Car Polska).

Polska Agencja Inwestycji i Handlu ceremonię otwarcia Hannover Messe, największej imprezy przemysłowej świata, przygotowała samodzielnie. Wyjątkowy spektakl z udziałem młodych polskich artystów obejrzeli m.in.: kanclerz Angela Merkel, ówczesna premier Beata Szydło, wicepremierzy Mateusz Morawiecki i Jarosław Gowin, członkowie zarządu Agencji oraz licznie zgromadzeni goście ze świata polityki i biznesu. Polska była Krajem Partnerskim targów.

Wspólnie z firmą Visualsupport, która odpowiadała za produkcję spektaklu, opracowano niezwykłe, interdyscyplinarne widowisko, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik audio-wizualnych. Podczas 12-minutowego show wystąpili utytułowani i wielokrotnie nagradzani przedstawiciele młodej generacji artystów, którzy doskonale sprawdzają się w roli ambasadorów polskiej kultury na całym świecie, m.in sopranistka Kaja Mianowana, tancerz Aleksander Kopański, performer Kamil Dziliński, kolektyw WATAHA DRUMS, tancerze z Art Color Balletczy słynny polski beatboxer Jakub „Zgas” Żmijowski. Polska z uwagi na tytuł Kraju Partnerskiego targów była państwem, które jako pierwsze otworzyło swoje stoisko narodowe dla publiczności, inaugurując tym samym całą imprezę targową.

– Hannover Messe to najważniejsze targi przemysłowe na świecie. Być krajem partnerskim i odpowiadać za ceremonię otwarcia to zaszczyt, ale też wyzwanie. Sprostaliśmy zadaniu. Pokazaliśmy, że nie obce są nam zaawansowane technologie oraz, że jesteśmy zorganizowaną drużyną i świetnymi organizatorami – podkreśla prezes PAIH Tomasz Pisula.

Gala szóstej edycji MP Power Awards odbędzie się już 23 marca.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij