Aplikacja coigdzie.pl wraca na smartfony Nokii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aplikacja coigdzie.pl wraca na smartfony Nokii

W Nokia Store dostępna jest najnowsza wersja bezpłatnej aplikacji coigdzie.pl przygotowanej przez Mobilną Platformę Informacyjną - największą bazę informacji o imprezach i wydarzeniach w Polsce.

Usługa coigdzie.pl to aplikacja horyzontalna. Jest ona dostępna w Ovi Mapach Nokii.  Pozwala ona sprawdzić, gdzie warto być i co warto zobaczyć w każdym zakątku Polski,  zlokalizować wydarzenie lub seans na mapie, dodać je do kalendarza czy jednym kliknięciem skontaktować się z organizatorem imprezy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Baza coigdzie.pl to najbardziej kompletny repertuar kin i teatrów oraz największa baza koncertów odbywających się w Polsce. Informacje o imprezach posortowane są według 5 kategorii głównych – Muzyki, Kina, Teatru, Rodzinnych i Sportu. Aplikacja jest dostępna w telefonach Nokia od lipca 2010 roku i od samego początku cieszy się ogromną popularnością, plasując się na drugim miejscu tuż za prognozą pogody w rankingach polskich aplikacji na system operacyjny Symbian. Co tydzień korzysta z niej kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

Coigdzie.pl monitoruje nie tylko duże aglomeracje, ale także mniejsze miejscowości, dzięki czemu sprawdza, gdzie warto być wszędzie, gdzie jesteśmy. Wszystkie informacje o wydarzeniach aktualizowane są codziennie, co oznacza, że użytkownik na bieżąco jest informowany o zmianach w godzinach seansów czy programach imprez. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij