Festiwalu BOSS [Poznań]

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Festiwalu BOSS [Poznań]

W dniach 20-22.03.18 kolejnym przystankiem ogólnopolskiego Festiwalu BOSS będzie Poznań. Wydarzenie to jeden z flagowych projektów Studenckiego Forum Business Centre Club. Jego misją jest promowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych ludzi. Festiwal BOSS kierowany jest do studentów...

...osób związanych z branżą startupową oraz zainteresowanych szeroko pojętą przedsiębiorczością.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Poznańska edycja Festiwalu BOSS została podzielona 3 dni o różnorodnej tematyce:

20.03 – Day 1 – Business Inside – biznes widziany oczami praktyków. Rady i wskazówki prosto od ludzi, którzy należą do czołówki przedsiębiorców w Polsce. O swoich początkach opowie CEO startup’y wycenianego na 12 mln zł – Tomasz Jabłoński (Qpony). O tym dlaczego jedne firmy odnoszą sukcesy, a inne ponoszą sromotne porażki opowie CEE Readiness Partner Microsoftu – Jacek Myrcha. Na praktycznych przykładach poznacie wykorzystanie storytelling w biznesie. Marek Śliboda z Marco wprowadzi Was w tematykę turkusowego zarządzania, uważanego przez niektórych za najefektywniejszy model zarządzania XXI wieku!

21.03 – Day 2 – Creative Day – kreatywność w biznesie. Ten dzień to prawdziwa kopalnia marketingowych inspiracji. Jak ustalić strategię działań online opowie przedstawiciel organizacji stojącej za największą konferencją marketingową w Polsce – Adrian Martinez. Dowiecie się jak pasję do tworzenia gadżetów reklamowych zamienić w dochodowy biznes, a także poznacie Michała Mazura z bloga trendnomad.com, który śledzi trendy technologiczne, odwiedza największe targi technologii w San Francisco, Hong Kongu, Berlinie, Nowym Jorku, i w dodatku jeszcze nieźle na tym zarabia. Kolejnym gościem dobrze znanym przez fanów Sprawnego Marketingu będzie Mariusz Łodyga.

22.03 – Day 3 – Skills&Tools – praktyka czyni mistrza. Dzień poświęcony warsztatom oraz wykorzystaniu w praktyce wcześniej poznanej wiedzy. Mikołaj Winkiel z Brand24 udowodni, że social media to nie tylko medium służące do rozrywki, ale także skuteczne narzędzie biznesowe. Jacek Myrcha nauczy Was przygotowywać planu rozwoju tak jak robi się to Microsofcie. Dużo praktyki oraz dobrej zabawy.

Oraz wiele więcej!

Wydarzenie jest całkowicie darmowe. Dokładne terminy i godziny prelekcji znajdziecie na naszym wydarzeniu na Facebooku. Obowiązują zapisy.

Festiwal BOSS to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, idealna okazja do spotkania oko w oko z prawdziwymi przedsiębiorcami oraz nawiązania wartościowych kontaktów. Nie może Cię zabraknąć. Do zobaczenia już niedługo!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij