Polska marka z bardzo odświeżającą kampania, dzięki której poczujesz wiosnę. „Życie jest podróżą, więc podróżuj w dobrym stylu” proponuje Lancerto

Polska marka z bardzo odświeżającą kampania, dzięki której poczujesz wiosnę. „Życie jest podróżą, więc podróżuj w dobrym stylu” proponuje Lancerto

W życiu każdego mężczyzny ważne, jest skąd przychodzi i dokąd zmierza. Motto marki Lancerto brzmi „Życie jest podróżą, więc podróżuj w dobrym stylu” i to właśnie pokazuje w swojej nowej kampanii.

“Nie ważne, jakie masz plany na przyszłość, ale to, co robisz rób z pasją, zamiłowaniem i radością. Kiedy chcesz szalej, a jeśli nie to odpoczywaj Ścigaj się i walcz, tak jakby jutro nie istniało i nigdy nie dawaj za wygraną, żyj po swojemu, ciesz się chwilą i zawsze rób to w dobrym stylu!” Marka Lancerto chce, dzięki nowej kampanii, pokazać, że towarzyszy mężczyznom w każdej podjętej przez nich decyzji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot kampanii jest bardzo świeży i myślę, że po zobaczeniu go poczujesz zapach letniej bryzy i wiosennego wieczoru:

PS

Jednak, chłopcy, podobnie jak dziewczynki, przynajmniej raz w życiu słyszeli, że prawdziwy mężczyzna powinien zachowywać się lub reagować w określony sposób. W zeszłorocznej reklamie AXE widzieliśmy jednak, że schematy poddawane są pod rozważanie. Czy mężczyźnie wypada…?

Kampania #isitokforguys powstała, aby wyzwolić facetów spod nacisku "bycia mężczyzną" i uprawniać ich do tego, aby byli kimkolwiek chcą być.

PS2

Polskie marki modowe zaczynają być coraz mocniejszymi graczami. Twarzą najnowszej kampanii polskiej marki Reserved została Cindy Crawford. Jesienią zeszłego roku w kampanii marki pojawiła się Kate Moss, co mocno zapowiadało, że Reserved się zmienia i wkracza na międzynarodową arenę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij