Jak smakuje wódka filtrowana tytanitem?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak smakuje wódka filtrowana tytanitem?

Twórcy konceptu nowego produktu BOLS Platinum z agencji strategiczno-kreatywnej BE7 twierdzą, że odwagą, siłą, męskością i przygodą.

BOLS Platinum to pionierska marka wódki, która nie boi się wyzwań. Z odwagą i ciekawością świata szuka innowacji tworząc alkohol najwyższej jakości. Po zeszłorocznym sukcesie limitowanej edycji BOLS Platinum Magma – wódki filtrowanej skałą wulkaniczną, marka nie spoczęła na laurach i powraca z kolejną limitowaną edycją.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

BOLS Platinum Titan jest pierwszym na świecie produktem filtrowanym tytanitem - nieskazitelnym minerałem o wyjątkowych właściwościach, który łączy się ze światem męskich wyzwań, przygód i przyjaźni. Taką drogę dla marki i jej kolejnego produktu wskazała agencja BE7 wybierając ten niezwykły minerał, kształtując KV, a następnie przekładając go na materiały promocyjne i sprzedażowe, w tym video prezentujące produkt.

Agencja BE7 była odpowiedzialna za opracowanie konceptu na nowe produkty z limitowanej edycji, zaprojektowanie opakowań oraz wdrożenie produktu w handlu nowoczesnym i tradycyjnym dla obu nowych produktów (BOLS Platinum Magma i BOLS Platinum Titan).

Opracowanie konceptu NPD, w który wpisuje się w świat marki oraz wyróżnia go innowacja to złożony i wieloetapowy proces. Długoletnia współpraca z agencją kreatywną BE7 sprawia, że agencja ma dobre wyczucie marki oraz zna potrzeby konsumentów. Propozycje przygotowane przez BE7 na kolejne produkty zostały doskonale ocenione w badaniach konsumenckich, a następnie potwierdzone wskaźnikami sprzedaży dla pierwszej limitowanej edycji Bols Platinum MAGMA. Marka Bols Platinum to pionier filtracji mineralnej i nie zwalnia tempa, od marca wprowadza kolejny HIT, jest to Bols Platinum TITAN – pierwsza na świecie wódka filtrowana tytanitem.” - Kamil Jędrzejewski, Brand Manager Bols Platinum.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij