Aktorka Drew Barrymore w Crocsach na czerwonym dywanie. Marka inspiruje nas do szukania dziury w schematach

Aktorka Drew Barrymore w Crocsach na czerwonym dywanie. Marka inspiruje nas do szukania dziury w schematach

"Come As You Are" to najnowsza kampania marki Crocs, która zaprosiła do współpracy aktorkę Drew Barrymore, by ta śpiewająco poruszyła najważniejsza kwestię z punktu widzenia marki!

Celem akcji jest zachęcenie ludzi do tego, by zaczęli myśleć o tym, ile niesamowitych rzeczy mogą zrobić, gdy czują się komfortowo w swoich butach. Taneczne zdolności Drew w połączeniu z aktywizacją marki w mediach społecznościowych nie tylko wzbudzają zachwyt, ale także inspirują konsumentów na całym świecie do szukania dziury w schematach, dzielenia się najbardziej komfortowymi chwilami i, co najważniejsze, świętowania wszystkiego, co czyni te chwile wyjątkowymi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

Moda powinna przede wszystkim dawać wyraz naszej osobowości. W nowym spocie marki Cropp światy online i offline przenikają się, a na pierwszym planie są wyraziści bohaterowie oraz ich pasje. Kampania #WeAreCropp skierowana jest do wszystkich, którzy w szybko zmieniającym się świecie chcą za nim nadążyć, nie tracąc przy tym swojej unikalności.

 

PS2

Moda może również wspierać i poruszać ważne kwestie społeczne. Lacoste postanowiło zaangażować się w ochronę zagrożonych gatunków zwierząt. W tym celu marka zdecydowała się zamienić swojego ikonicznego krokodyla na podobizny zwierząt z 10 zagrożonych gatunków.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij