Wiosenne trendy w najnowszej kampanii z Super-Pharm

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wiosenne trendy w najnowszej kampanii z Super-Pharm

Sieć drogerii Super-Pharm wystartowała z kampanią promującą wiosenne wydanie folderu kosmetycznego - „Piękno i Styl”. Marka do współpracy zaprosiła znaną influencerkę i makijażystkę - KatOsu.

Foldery kosmetyczne to cykliczna, sezonowa oferta drogerii Super-Pharm. Z początkiem każdej pory roku (wiosna, lato, jesień) marka podpowiada i doradza swoim Klientkom w zakresie pielęgnacji i makijażu, prezentuje aktualne trendy i odpowiednie do nich kosmetyki. W tym roku po raz pierwszy do współtworzenia folderu zaproszono eksperta – czołową influencerkę makijażową KatOsu, która przedstawia swoje rekomendacje kosmetyczne na wiosnę 2018, a także opatrzyła oba wydania słowem wstępnym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przygotowując naszą ofertę zawsze podążamy za trendami i przedstawiamy je naszym Klientom. Doskonale jednak wiemy, że nikt nie zrobi tego lepiej niż czołowa influencerka. KatOsu na co dzień tworzy piękne makijaże, a teraz, w myśl hasła #pieknoistyl, podpowie jak zadbać o siebie wiosną, jak wydobyć naturalne piękno każdej z nas i jak stworzyć promienny, zgodny z trendami, makijaż. W ten sposób wspólnie przygotujemy się na wiosnę – mówi Dorota Wiaderek, Dyrektor ds. Handlowych i Marketingu w Super-Pharm.

Współpraca z KatOsu to także video content, czyli seria tutoriali, w jakich influencerka krok po kroku podpowiadać będzie, jak wykonać wiosenne makijaże. Zaplanowano również jej interaktywne spotkania z Klientami drogerii na kanałach social mediowych marki.

Podjęłam współpracę z drogerią Super Pharm, bo to dla mnie wspaniała okazja do dzielenia się opiniami o ulubionych kosmetykach z Klientkami drogerii i możliwość prezentacji mojej wizji modnego makijażu. Wiosenna energia niesie ze sobą nowe trendy i chęć zmian, dlatego mam nadzieję, że zainspiruję nasze piękne Polki i przyczynię się do ich metamorfoz – mówi KatOsu.

W 2018 po raz pierwszy wiosenny folder ma dwie edycje, jedna obowiązująca od 29 marca do 11 kwietnia, a druga między 12 a 25 kwietnia, dzięki czemu Klientki znajdą w drogerii jeszcze więcej propozycji, promocji i nowości.

Oferta Piękno i styl jest szeroko promowana. Zaplanowano kampanię radiową oraz telewizyjną, realizowaną w stacjach głównych oraz tematycznych z grupy TVN i Polsat. Dodatkowo wykorzystano nośniki Digital Out of Home sieci Screen Network. Inserty folderów oraz advertoriale z propozycjami influencerki znajdą się w magazynach Avanti, Zwierciadło, Show, Party i Twój Styl. Oferta jest też mocno wspierana działaniami reklamowymi online i w social mediach.

Kreacje do kampanii telewizyjnej i prasowej przygotowała agencja Communication Unlimited, za planowanie mediów odpowiedzialne były grupa mediowa Mets i grupa Adnext, za działania influencer marketing odpowiada agencja Kamikaze.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij