Agencja Novem odpowiada za europejskie kampanie TALLY WEiJL

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Novem odpowiada za europejskie kampanie TALLY WEiJL

Agencja Novem rozpoczęła współpracę z TALLY WEiJL. To szwajcarska marka odzieżowa o globalnym zasięgu, obecna w 37 krajach. Novem odpowiada za prowadzenie kampanii w kanale digital na 5 rynkach europejskich.

Do zadań Novem należy wspieranie marki i zwiększanie sprzedaży w kanale digital, generowanie efektywnego ruchu na stronę sklepu, prowadzenie akcji promocyjnych z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych rynków, produkcja materiałów reklamowych i e-commerce consulting. Szeroki zakres działań w kanale digital obejmuje SEM, reklamę na Facebooku, programmatic buying, kampanie w sieci afiliacyjnej i tag management. Działania zostaną rozbudowane o marketing automation, optymalizację konwersji (CRO) i UX.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja odpowiedzialna jest także za pełną analitykę zachowań konsumenckich, w tym sprzedaży ze źródeł płatnych i bezpłatnych dla wszystkich pięciu rynków: niemieckiego, austriackiego, szwajcarskiego, włoskiego i francuskiego.

Marka TALLY WEiJL zdecydowała się podjąć współpracę z Novem ze względu na portfolio e-commerce agencji oraz doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych na rynkach europejskich. Novem zaoferowało możliwość kompleksowej obsługi marketingowej wraz z bieżącą analityką sprzedaży. Agencja i klient tworzą partnerski model współpracy z transparentnym rozliczaniem czasu pracy i wyników.

Umowa została zawarta na cały 2018 rok z możliwością przedłużenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij