Rekrutacja do programu akceleracyjnego EdTech Hub Accelerator rozpoczęta!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rekrutacja do programu akceleracyjnego EdTech Hub Accelerator rozpoczęta!

Właśnie ruszył nabór do drugiej już edycji Akceleratora pomagającego rozwinąć projekty z branży EdTech. Program skierowany jest do osób, które chciałyby zbudować własny biznes w oparciu o swoją pasję, jaką jest dzielenie się wiedzą i edukacja.

Akcelerator ma za zadanie pomóc w stworzeniu własnego produktu, dostarczając wiedzę doświadczonych mentorów, narzędzia i zaplecze produkcyjne. Pomagamy przekształcić pomysły w pierwszą wersję produktu lub MVP, mogącego wejść na rynek i oczywiście na siebie zarabiać.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Udział w programie akceleracyjnym może znacząco przyspieszyć pracę nad projektem, dzięki pracy z mentorami nad strategią oraz realizacją w postaci pierwszych prototypów. Wybrane projekty uzyskają dostęp do infrastruktury i usług technologicznych.

Do pierwszej edycji programu zakwalifikowało się 16 projektów, czego efektem było stworzenie niezwykle ciekawych produktów. Wśród nich znalazła się technologia rozpoznania emocji w edukacji umiejętności społecznych, technologia wspierająca obsługę systemów informatycznych, psychometria i algorytmy w doradztwie zawodowym dla młodzieży, gaming i VR w nauce public speaking, a nawet cyfrowa szkoła muzyczna.

W pierwszym kroku uczestnicy Akceleratora opracują Action Plan, określający strategię biznesową, potencjał swojego projektu oraz potrzebne do jego realizacji zasoby. Jednocześnie każdy z uczestników przejdzie serię szkoleń – biznesowych i digital, realizowanych w formie dwudniowych zjazdów wraz z dostępem do dodatkowych materiałów na platformie Smart Learning. Szkolenia pozwolą opracować produkty edukacyjne oraz strategię ich promocji i sprzedaży. Każdy uczestnik będzie mógł liczyć na opiekę doświadczonych mentorów gotowych w każdej chwili trwania programu wspierać rozwój realizowanego pomysłu. Wybrane projekty będą miały szansę otrzymać wsparcie technologiczne w postaci usług do 50 000 zł, których celem jest wypracowanie MPV. Program zakończy się Product Demo Day, na którym uczestnicy zaprezentują efekty swojej pracy przed gronem profesjonalistów branży EdTech, inwestorów i przedsiębiorców.

Pamiętaj, że program nie obejmuje udziałów i nie przekazuje pieniędzy, a ma za zadanie udostępnić wiedzę, zasoby ludzkie i technologiczne. Udział w EdTech Hub Akcelerator wiąże się z częstymi wizytami w Warszawie w związku ze szkoleniami i doradztwem.

Kto może wziąć udział w Akceleratorze? Każdy, kto pragnie rozwinąć swój projekt biznesowy z branży edtech lub pokrewne w formie spółki lub działalności gospodarczej. Organizatorzy szukają osób wierzących w siłę dzielenia się wiedzą i pasjonatów nowych technologii, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z branżą.

Rejestracja do programu trwa do 15 kwietnia. Zgłoszenia można dokonać na stronie Akceleratora.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij