Poznaj historie mieszkańców Kuby w serii krótkich filmów dokumentalnych od Royal Caribbean

Poznaj historie mieszkańców Kuby w serii krótkich filmów dokumentalnych od Royal Caribbean

Royal Caribbean we współpracy z Mullen Lowe wypuściło kolejną część serii filmów dokumentalnych. Tym razem skupiają się one na Kubie i jej mieszkańcach.

W ramach serii kilkuminutowych filmów dokumentalnych, stworzonej dla Royal Caribbean przez agencję Mullen Lowe U.S., przedstawione zostały trzy różne historie związane z mieszkańcami Kuby. Pierwsza część skupia się na Gabrieli, która trenuje balet, aby zostać pierwszą czarnoskórą primabaleriną w zespole Ballet National de Cuba. Drugi film opowiada o restauracji Paladar La Esperanza, a z kolei w trzeciej części możemy poznać historię Enmanuela, biologa, który dodatkowo zajmuje się wspinaczką, co pomaga mu w lepszym poznawaniu formacji skalnych Kuby.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kuba jest tematem drugiej części serii filmów dokomentalnych cyklu The Local, natomiast pierwsza część, która ukazała się w ubiegłym roku, skupiała się na Alasce.

PS

Niestety coraz więcej miejsc na świecie zostaje zniszczonych przez działalność człowieka. Aby uświadomić, jak bardzo istotne jest dbanie o środowisko, WWF przeprowadziło kampanię na Instagramie, w ramach której znani influencerzy zamieszczali zdjęcia różnych przepięknych miejsc, a następnie uświadamiali, jak wyglądają one obecnie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij