Digital Economy Catalog – unikalna baza e-kontrahentów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Digital Economy Catalog – unikalna baza e-kontrahentów

Gdzie szukać firm, które pomogą nam zbudować i prowadzić biznes on-line? Którzy przedsiębiorcy e-commerce mają odpowiednie narzędzia, by nasza działalność w sieci była prowadzona profesjonalnie? To tylko niektóre z pytań, jakie zadają sobie zarówno przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem...

...działalności w branży e-commerce, jak i instytucje publiczne, które szukają informacji o branży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Izba Gospodarki Elektronicznej wyszła naprzeciw oczekiwaniom rynku - przygotowała katalog firm i usług e-commerce oferowanych przez członków oraz partnerów zrzeszonych w e-Izbie pt. „Digital Economy Catalog”.

Stanowi on nie tylko unikalną bazę firm pomocnych w prowadzeniu działalności handlu elektronicznego w tym transgranicznego. To przede wszystkim unikatowa baza, skupiająca w jednym miejscu informacje na temat kontrahentów, w tym liderów branży e-commerce.

Digital Economy Catalog powstał w odpowiedzi na potrzeby rynku, a także ministerstw, z którymi e-Izba na bieżąco współpracuje. Katalog w miniaturze odzwierciedla kształt polskiego rynku cyfrowego - znajdują się w nim opisy działalności firm należących do Izby Gospodarki Elektronicznej. Są wśród nich: sprzedawcy detaliczni (B2C), platformy e-commerce (B2C, C2C, B2B), płatności on-line, usługi oraz rozwiązania IT dla e-commerce, e-usługi, treści cyfrowe, logistyka i dystrybucja. Każda z firm będących naszym członkiem otrzymuje również stempel potwierdzający działalność w biznesie cyfrowym – podkreśla Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes Zarządu e-Izby.

Katalog można pobrać ze strony.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij