The North Face mobilizuje, inspiruje i przygotowuje kolejne pokolenia kobiet odkrywców w nowej, pięknej kampanii She Moves Mountains

The North Face mobilizuje, inspiruje i przygotowuje kolejne pokolenia kobiet odkrywców w nowej, pięknej kampanii She Moves Mountains

The North Face w nowej kampanii oddaje głos kobietom, które przekraczają granicę w każdej dziedzinie eksploracji. W ten sposób marka chce pokazać młodym dziewczętom, i nie tylko, bogactwo wzorców do naśladowania.

Marka zdaje sobie sprawę z tego, że jest mnóstwo kobiet, które codziennie osiągają i robią niesamowite rzeczy, ale rozumie również, że kobiety i młode dziewczyny rzadko postrzegają siebie jako „odkrywców”. Tak powstawała kampania, która tworzy wzorce do naśladowania, które będą rosnąć dla przyszłych pokoleń.

Na potrzeby kampanii powstał hymn, który ma zmobilizować, inspirować i przygotować kolejne pokolenia kobiet odkrywców!

Dodatkowo marka opublikowała historię każdej ambasadorki marki. Filmiki możecie zobaczyć poniżej:

Jeśli spodobała Ci się inicjatywa, spieszę z newsem. Każda kobieta, która zainspirowana akcją opublikuje swoje czarno-białe zdjęcie pod hashtagiem #SheMovesMountains może zostać jedną z nowych twarzy kampanii już latem tego roku! Więcej o akcji przeczytasz → tutaj.

PS

The North Face to nie pierwsza marka, która chce poruszać świadomość najmłodszych do eksplorowania. W tym roku, z okazji Światowego Dnia Kobiet, producent Barbie wpuścił do sprzedaży nowe lalki z linii "Shero" inspirowane prawdziwymi, a do tego godnymi naśladowania i pełnymi zaangażowania kobietami. Wśród nich znajdziemy te przypominające nam Fride Kahlo, Emme Rossum, Misty Copeland i Martynę Wojciechowską!

PS2

W jednym z najnowszych eksperymentów społecznych Reebok udowadnia, że siniaki, otarcia i zadrapania u kobiet to oznaka siły fizycznej i wytrzymałości psychicznej, dzięki której można sprostać każdemu wyzwaniu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij