The North Face mobilizuje, inspiruje i przygotowuje kolejne pokolenia kobiet odkrywców w nowej, pięknej kampanii She Moves Mountains

The North Face mobilizuje, inspiruje i przygotowuje kolejne pokolenia kobiet odkrywców w nowej, pięknej kampanii She Moves Mountains

The North Face w nowej kampanii oddaje głos kobietom, które przekraczają granicę w każdej dziedzinie eksploracji. W ten sposób marka chce pokazać młodym dziewczętom, i nie tylko, bogactwo wzorców do naśladowania.

Marka zdaje sobie sprawę z tego, że jest mnóstwo kobiet, które codziennie osiągają i robią niesamowite rzeczy, ale rozumie również, że kobiety i młode dziewczyny rzadko postrzegają siebie jako „odkrywców”. Tak powstawała kampania, która tworzy wzorce do naśladowania, które będą rosnąć dla przyszłych pokoleń.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na potrzeby kampanii powstał hymn, który ma zmobilizować, inspirować i przygotować kolejne pokolenia kobiet odkrywców!

Dodatkowo marka opublikowała historię każdej ambasadorki marki. Filmiki możecie zobaczyć poniżej:

Jeśli spodobała Ci się inicjatywa, spieszę z newsem. Każda kobieta, która zainspirowana akcją opublikuje swoje czarno-białe zdjęcie pod hashtagiem #SheMovesMountains może zostać jedną z nowych twarzy kampanii już latem tego roku! Więcej o akcji przeczytasz → tutaj.

PS

The North Face to nie pierwsza marka, która chce poruszać świadomość najmłodszych do eksplorowania. W tym roku, z okazji Światowego Dnia Kobiet, producent Barbie wpuścił do sprzedaży nowe lalki z linii "Shero" inspirowane prawdziwymi, a do tego godnymi naśladowania i pełnymi zaangażowania kobietami. Wśród nich znajdziemy te przypominające nam Fride Kahlo, Emme Rossum, Misty Copeland i Martynę Wojciechowską!

PS2

W jednym z najnowszych eksperymentów społecznych Reebok udowadnia, że siniaki, otarcia i zadrapania u kobiet to oznaka siły fizycznej i wytrzymałości psychicznej, dzięki której można sprostać każdemu wyzwaniu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij