Burger King wyszkolił psa przewodnika, który pomaga znaleźć najkrótszą drogę do Whopperów dla niedowidzących

Burger King wyszkolił psa przewodnika, który pomaga znaleźć najkrótszą drogę do Whopperów dla niedowidzących

Nathan Tree jest hokeistą, ma dziewczynę, trzech braci i jest niedowidzący. Jego przewodnik, Flynn, jest jego najlepszym przyjacielem. Nathan uwielbia też Whopper Burger Kinga i pomyślał, że byłoby fajnie, gdyby Flynn znalazł dla niego najbliższą restaurację króla.

Burger King zareagował na list Nathana natychmiast! Wpadł na świetny pomysł i zaczął trenować Flynna, by ten zwąchał najlepszą drogę do restauracji Burger King. Cały proces szkolenia zarejestrowano i stworzona z niego sympatyczne video!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"W Burger King z dumą witamy wszystkich fanów, którzy podzielają pasję do grillowanych Whopperów w naszych restauracjach. Film "Whopper Dog" jest świetnym przykładem na to, jak możemy podnieść świadomość ważnych spraw, a jednocześnie zgromadzić wszystkich, by mogli delektować się ulubionymi hamburgerami z grilla! "powiedział Alasdair Murdoch, prezes Burger King UK.

PS

Temat kampanii tworzonych przez Burger Kinga wraca jak bumerang. Szkoli psy, organizuje eksperymenty społeczne, a jakiś czas temu część swoich dochodów przeznacza na pomoc dzieciom i młodzieży, która potrzebuje protez rąk.

PS2

Burger King z okazji dnia dobrego Samarytanina stworzył eksperyment społeczny, który doceniał skłonności ludzi do życzliwości.

PS3

Według koncernu Volkswagena zmysł wzroku nie jest potrzebny, żeby w pełni docenić piękno nowego modelu. Stąd pomysł, by do jednej z sesji zdjęciowych samochodu zatrudnić niewidomego fotografa. Efekt?

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij