Nowa siedziba OSOM STUDIO w Łodzi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa siedziba OSOM STUDIO w Łodzi

Agencja interaktywna OSOM STUDIO zmienia swoją siedzibę. Zajmie trzecie piętro dawnego Domu Stefanusa - XIX-wiecznej kamienicy mieszczącej się przy ulicy Jaracza 47 w Łodzi. Pod nowy adres firma przeniesie się z początkiem maja.

Przez ostatnie 5 lat swoją siedzibę agencja miała w zaaranżowanej na lofty dawnej przędzalni Karola Poznańskiego na Księżym Młynie. Przez ten okres OSOM STUDIO znacznie rozwinęło skrzydła, stając się partnerem takich firm jak eurobank, IKEA, Kodak Alaris czy Vivitek. Rozszerzono zarówno zakres kompetencji, jak i zespół specjalistów. Kreatywny team specjalizuje się w tworzeniu stron i sklepów internetowych, online marketingu, a także w obsłudze graficznej firm. Decyzja o zmianie siedziby była więc ściśle powiązana z dalszymi możliwościami rozwoju.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W związku z bardzo dynamicznym rozwojem, poszukiwaliśmy odpowiedniej powierzchni, która pozwoliłaby na zapewnienie dalszych możliwości wzrostu przy jednoczesnej poprawie komfortu pracy członków naszego ponad 20-osobowego zespołu. Nowa przestrzeń zapewni doskonałe miejsce do kreatywnej pracy - podkreśla Łukasz Kaczmarek, Partner w OSOM STUDIO.

Podobnie jak dotychczas, nowe biuro agencji mieścić będzie się w miejscu ściśle powiązanym z historią Łodzi. Kamienica mieszcząca się przy ul. Jaracza 47 to dawna willa łódzkiego fabrykanta Edmunda Stefanusa. Zbudowana w 1900 roku nieruchomość w ostatnich latach została poddana starannej rewitalizacji - przestrzeń zaadaptowano na wysokiej klasy pomieszczenia biurowe, a nieruchomość zdobyła tytuł Perły Łódzkiej Architektury.

– Jest nam niezmiernie miło, że klimatyczną przestrzeń kamienicy Jaracza 47 Prestige doceniają tak wyjątkowe marki, jak OSOM STUDIO. Cieszymy się, że rewitalizowane zabytki, którym nadajemy dzisiaj nowe funkcje, znajdują uznanie w oczach prężnie rozwijających się firm z Łodzi. To pozytywny sygnał dla całego miasta – dodaje odpowiedzialna za negocjacje Monika Hryniewicz z firmy OPG Property Professionals.

Obok wyjątkowego klimatu, kamienica cechuje się również fantastyczną lokalizacją, mającą nieocenione znaczenie dla współpracujących z agencją Klientów z całego kraju. Budynek zlokalizowany jest w sercu miasta tuż obok zmodernizowanego dworca Łódź Fabryczna i tętniącej życiem ulicy Piotrkowskiej. Zaletą budynku jest również dobre skomunikowanie z pozostałą częścią Łodzi.

Biuro agencji zajmie powierzchnię 240 m². Mieszczą się na nich zarówno sale konferencyjne, jak i przestronny i jasny open space. Czas na twórczy relaks kreatywni znajdą z kolei na mierzącym ponad 90m² tarasie, z którego podziwiać można ulicę Jaracza oraz znajdujący się tuż obok gmach Teatru Wielkiego. Zmiana siedziby pozytywnie wpłynie więc na komfort pracy zespołu, a także ułatwi prowadzenie spotkań z Klientami - wyjątkowa atmosfera kamienicy Jaracza 47 Prestige stwarza klimat, w którym biznes po prostu rozkwita.

Tak wyjątkowa lokalizacja to również wyjątkowi sąsiedzi. W kamienicy swoje siedziby mają towarzystwo AXA Ubezpieczenia, światowej renomy kancelaria prawna Baker McKenzie, a także działające w branży IT - Bishop Development. Przyjemnością będzie mieć takich sąsiadów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij