Spotify przejmuje nowojorskie metro i zmienia je interaktywną wystawę. Wszystko w hołdzie Davidowi Bowie

Spotify przejmuje nowojorskie metro i zmienia je interaktywną wystawę. Wszystko w hołdzie Davidowi Bowie

Chociaż David Bowie pochodził z Londynu, większość swojego życia spędził w Nowym Jorku i za nowojorczyka się uważał. Spotify daje miłośnikom jego twórczości możliwość podróży „na marsa” i obejrzenie tego, co miało dla artysty szczególne znaczenie, wpłynęło na jego muzykę, modę, kulturę...

...i postrzeganie miasta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spotify przekształca stację metra Broadway-Lafayette w Nowym Jorku w podziemną wystawę, która składa hołd legendarnym dziełom i sensacyjnemu życiu ikony muzycznej. Fani i przechodnie mogą być zachwyceni zwiedzaniem stacji od 17 kwietnia do 13 maja. Wewnątrz stacji goście zobaczą liczne obrazy inspirowane sztuką Bowiego, wykonane w wielkoformatowych rozmiarach. Każde dzieło będzie połączone z czymś, co powiedział artysta, co miało wpływ na jego pracę, dając w ten sposób głębszy wgląd w jego sposób myślenia i metody. Dodatkowo każdy eksponat będzie zawierał unikalny kod Spotify, który przybliży fanów do muzyki Bowiego i będzie towarzyszył podziemnemu doświadczeniu.

PS

Na ciekawy pomysł, choć nie tak spektakularny jak akcja Spotify, wpadło niegdyś Nike. "Just Do It" marki zawsze było hasłem, które miało pomagać pokonywać własne granice i stawiać czoła coraz to nowszym wyzwaniom. Outdoorowa kampania marki przypominała akt wandalizmu, a w rzeczywistości była ciekawą wariacją na jej temat. Trochę tak, jakby ktoś w biegu wyrysował markerem mantrę "Just Do It".

 

PS2

Spotify często zaskakuje. Niedawno marka połączyła siły z niemieckim schroniskiem i agencją Silverplan, wpadając na świetny pomysł, w którym właściciele psów szukają idealnego zwierzaka na podstawie gustu muzycznego! Na stronie internetowej schroniska znajdują się psy do adopcji, przy których zaznaczony jest rodzaj muzyki, jaką preferuje dany zwierzak.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij