Buty stworzone na podobieństwo codzienności, czyli niewiarygodnie niewygodne modele, idealne do zdjęć

Buty stworzone na podobieństwo codzienności, czyli niewiarygodnie niewygodne modele, idealne do zdjęć

Gwiazdy i celebryci prześcigają się w wyborze modnych kreacji, by zrobić wrażenie nie tylko na czerwonych dywanach. Duński fotograf Nikolaj Beyer, choć nie staje na ściankach, tworzy buty, które od kilku dni są na ustach wszystkich. Jakie pary możemy znaleźć w jego kolekcji?

fot: instagram.com

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"Everyday Shoes", czyli najnowsza kolekcja Beyera, wykonana została z przedmiotów codziennego użytku. Do jego kreacji należą botki z gazet, kabli, czekolady, warzyw, a także te wykonane z bekonu. Dla artysty żaden materiał nie jest zbyt trudny, powszechny ani tandetny, by stworzyć arcydzieło.

Przyznaję, buty z kaktusów na pewno nie są najwygodniejsze, ale prezentują się doskonale!

PS

Nie tylko buty mogą zrobić wrażenie. W agencji J. Walter Thompson Amsterdam w porze lunchu można doświadczyć uniesień kulinarnych, dzięki pracującemu tam szefowi kuchni - Robbiemu Postma. Kucharz, wraz z fotografem agencji stworzyli niesamowity projekt wizualny. Panowie w dość nietuzinkowy sposób sfotografowali składniki różnych potraw. Powstałe fotografie nie są efektem pracy w programach graficznych!

PS2

But, które zostały zainspirowane codziennością to model wprost od Dunkin Donuts. Zawierają większość niezbędnych, pysznych rzeczy, które kojarzymy z marką: gorącą i mrożoną kawę, różowy matowy pasek, który imituje pączka i posypkę. Na tyle buta znajduje się hasło "America Runs on Dunkin", a na języku logo marki. Czyż nie są to najsłodsze buty świata?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij