Silna reprezentacja JYSK na charytatywnym biegu Wings for Life World Run Do

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Silna reprezentacja JYSK na charytatywnym biegu Wings for Life World Run Do

Ponad 40 biegaczy klubu JYSK w najbliższą niedziele 6 maja w Poznaniu stanie na starcie charytatywnego biegu Wings for Life World Run. To jedna z najliczniejszych reprezentacji firm w Polsce i na świecie w tym biegu.

Dla klubu biegaczy JYSK będzie to już 3. start na Wings for Life, ale po raz pierwszy wystawiamy tak silną reprezentację. Pakiet startowy odbierze ponad 40 zawodników amatorskiego klubu – podkreśla Adrian Dróżdż, szef klubu biegaczy JYSK, regionalny dyrektor sprzedaży. Jesteśmy bardzo dumni i liczymy na wsparcie kibiców.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników. Odbywa się on w 12 lokalizacjach na świecie i rozpoczyna dokładnie o tej samej godzinie. Całość kwot startowych przekazywana jest na badania nad rdzeniem kręgowym.

BIEGAMY, BO LUBMY. POMAGAMY, BO CHCEMY

W JYSK zawsze chętnie pomagamy, a że Wings for Life jest biegiem charytatywnym, więc tym bardziej chcieliśmy w nim wystąpić. Na liście startowej są aż 42 osoby, a nasz cel na ten bieg to minimum 699km. Licząc naszych biegaczy przekazaliśmy blisko 1200 Euro na badania nad rdzeniem kręgowym” – dodaje Adrian Dróżdż

WSPÓLNA PASJA

Celem działania klubu biegaczy JYSK jest przede wszystkim dobra zabawa i dzielenie się wspólną pasją z kolegami z pracy. Do klubu może dołączyć każdy. Udział w biegu Wings for Life wpisuje się dodatkowo w filozofię skandynawskiej firmy – krzewienie kultury fizycznej i sportu oraz pomoc niepełnosprawnym sportowcom.

Dodatkową wartością biegu jest integracja. Kilkudziesięciu pracowników z całej polski pracujących na różnych stanowiskach - od sprzedawców po dyrekcję spotka się razem, aby wspólnie pobiegać i spędzić niedzielne popołudnie w Poznaniu – podkreśla Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor Spółki ds. PR i Komunikacji.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij