Robert „Grażdan” Knaź przechodzi do Empiku, Adrian Ciepichał nowym Prezesem Spółki e-Muzyka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Robert „Grażdan” Knaź przechodzi do Empiku,  Adrian Ciepichał nowym Prezesem Spółki e-Muzyka

Robert „Grażdan” Knaź – dotychczasowy Prezes e-Muzyki w dniu 7 maja 2018 roku złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Nowym Prezesem Spółki – lidera rynku cyfrowej dystrybucji muzyki w Polsce – został Adrian Ciepichał.

Robert „Grażdan” Knaź rozpoczyna pracę dla Empik SA w roli Doradcy Zarządu ds. Projektów Strategicznych w obszarze Muzyki. Zostanie także powołany na Członka Rady Nadzorczej Spółki e-Muzyka z ramienia Empik SA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Prezes Grupy Empik, Ewa Szmidt-Belcarz, komentując tę zmianę, powiedziała: - Jestem przekonana, że pod przewodnictwem Adriana Ciepichała e-Muzyka będzie się nadal dynamicznie rozwijać, poszerzać bazę dostępnych utworów oraz inicjować kolejne ciekawe projekty i rozwiązania dla polskiego rynku muzyki cyfrowej. Liczymy, że dołączenie Roberta Knazia do zespołu Empiku przyczyni się do dalszego wzrostu tej części naszego biznesu, która związana jest z dostarczaniem szerokiej oferty produktów i usług dla fanów muzyki w naszym kraju.

Robert „Grażdan” Knaź – był Prezesem Zarządu e-Muzyki od 2003 roku. W latach 1994–2000 związał się z firmą PolyGram Polska/Mercury, która w 1998 r. przekształciła się w Universal Music Polska. Od lat 90. menadżer i promotor wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Adrian Ciepichał – od maja 2015 roku pełnił funkcję General Manager w Tidal Polska. Wcześniej, przez ponad 2 lata kierował WiMP Music. Od kwietnia 2008 roku był również szefem działu digital polskiego oddziału Universal Music Polska a następnie Dyrektorem Sprzedaży w Monolith Video. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij