Hard Rock Cafe kontynuuje współpracę z Komunikacją Plus

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hard Rock Cafe kontynuuje współpracę z Komunikacją Plus

Hard Rock Cafe we Wrocławiu to już czwarty lokal marki w Polsce, po Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Kultowa restauracja działa na wrocławskim rynku od marca, a Grand Opening Party zaplanowano na drugą połowę maja br. Obsługę medialną wydarzenia powierzono ponownie agencji Komunikacja Plus.

Za obsługę wydarzenia z ramienia agencji odpowiada zespół kierowany przez Monikę Łuczkowską: Bartosz Wiśniewski, Patryk Wojcieszek oraz Ewelina Saja.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na całym świecie pod znakiem charakterystycznej gitary funkcjonują aż 182 restauracje, 24 hotele i 11 kasyn. Wrocławski lokal o powierzchni blisko 700 m kw. zajmuje dwie kondygnacje zabytkowej kamienicy pod adresem Rynek 25 – siedziby dawnej Mody Polskiej.

Umiejscowienie Hard Rock Cafe w tej lokalizacji wymagało przemyślanych działań w trakcie prac remontowych – akceptację miejskiego architekta uzyskały jedynie te rozwiązania, które nie ingerowały w unikalną architekturę budynku. Dziś przestrzeń dawnego domu handlowego łączy w sobie restaurację, sklep z rockowymi gadżetami i scenę muzyczną.

W lokalu nie zabrakło także kolekcji pamiątek muzycznych związanych zarówno z największymi gwiazdami popkultury, jak i z polskimi artystami. Obok gitary Carlosa Santany, mikrofonu Elvisa Presleya czy telewizora Johna Lennona, znalazły się pamiątki z Gitarowego Rekordu Guinnessa przekazane przez Leszka Cichońskiego, silnie związanego z życiem kulturalnym Wrocławia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij