Bądź przed wszystkimi- najnowsza kampania platformy SHOWROOM

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bądź przed wszystkimi- najnowsza kampania platformy SHOWROOM

Pierwsza kampania showroom.pl „Wear it first” to celebracja inspirujących, odważnych i wyjątkowych kobiet. Ukazuje filozofię, która przyświeca działaniom platformy od początku- ubrania pomagają nam wyrazić osobowość, poglądy i przede wszystkim indywidualność.

W projekcie udział wzięły trzy utalentowane tancerki, Olga Świetlicka, Lea Malenka, Valeriia Vava Fefilova.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Zaczęliśmy od prostej teorii- większość ludzi ubiera się zgodnie z utartymi schematami. Kupujemy w sklepach sieciowych, które praktycznie nie różnią się ofertą. W SHOWROOMIE chcemy zachęcić klientów, do wybierania ubrań, dzięki którym poczują się wyjątkowo. „Wear it first” to zaproszenie do zabawy modą i budowania unikalnego stylu” - Michał Juda, założyciel showroom.pl.

Do filmu promującego kampanię zostało zaangażowanych 25 profesjonalnych baletnic ubranych w jednolite uniformy. Skonfrontowaliśmy je z trzema tancerkami wyrażającymi swój charakter nie tylko poprzez stylizacje, ale także taniec, artyzm i odwagę. Olga, Lea i Vava, to utalentowane artystki i ciekawe kobiety, które mają do opowiedzenia swoją historię. W kolejnych tygodniach na showroom.pl pojawi się seria wywiadów z bohaterkami.

Showroom.pl daje możlowść wyboru spośród kolekcji znanych projektantów, jak i niszowych marek, których produkty dostępne są w pojedynczych egzemplarzach. Kampania „Wear it first" jest częścią rebrandingu platformy. Startuje 10 maja w Polsce oraz w Niemczech, składa się z serii krótkich filmów i zdjęć. Do zamówień z selekcji specjalnej dodawane będą personalizowane torby z imionami.

Dodatkowe wsparcie kampanii: reklama prasowa, reklamą online oraz współpraca z influencerami. Kampanię wyprodukowała agencja Amsterdam Berlin, za rebranding odpowiada Mamastudio.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij