„Get to Sziget” – weź udział w konkursie i wyrusz w muzyczną podróż

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Get to Sziget” – weź udział w konkursie i wyrusz w muzyczną podróż

9 maja wystartował konkurs w ramach kampanii rodziny hoteli ibis - „Get to Sziget”, realizowanej w całym regionie Europy Wschodniej. Udział w nim to szansa na wygranie dwutygodniowego wyjazdu – 7-dniowej podróży przez Europę oraz tygodniowego pobytu na Sziget Festival 2018.

Wydarzenie, odbywające się w Budapeszcie w dniach 8-15 sierpnia, to prawdziwe święto dla wszystkich fanów muzyki. W tym roku na scenach festiwalu zagrają między innymi: Lana del Rey, Gorillaz, Arctic Monkeys czy Shawn Mendes. Ambasadrorami kampanii „Get to Sziget” są Mattia i Elie z zespołu BEMY. Muzycy nie tylko wyruszą w trasę wspólnie z laureatami konkursu, ale także skomponują utwór zainspirowany przygodami z podróży, do którego powstanie również teledysk. Premierowe wykonanie piosenki odbędzie się na scenie ibis podczas Sziget Festival 2018.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przebieg konkursu

Główne zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkiego filmu, który przekona głosujących, że to właśnie ten uczestnik powinien wyruszyć w wakacyjną podróż z rodziną hoteli ibis. Częścią formularza zgłoszeniowego, dostępnego na dedykowanej stronie www.ibis.com/gettosziget, jest również zaplanowanie kreatywnej trasy dojazdu na festiwal. Ma ona uwzględniać 7 z 25 zaznaczonych na mapie miast, w których znajdują się hotele rodziny ibis. W kolejnym kroku należy wkleić link do swojego filmu, umieszczonego wcześniej na portalu YouTube - kiedy tylko pojawi się na stronie, rozpoczyna się zbieranie głosów, które trwa do 10 czerwca. Materiały video można również udostępniać znajomym, zachęcając ich do głosowania. Spośród 20 osób z największą liczbą głosów jury wybierze 10 najbardziej kreatywnych uczestników, którzy zostaną zaproszeni na finałowy weekend do Warszawy. Nazwiska trójki zwycięzców poznamy przed końcem czerwca. Konkurs skierowany jest do osób mieszkających w Polsce, Czechach, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Bułgarii, Macedonii oraz na Węgrzech, Litwie i Łotwie.

#ibisSziget, czyli muzyczna przygoda

Nagrodą w konkursie jest niezapomniana, wakacyjna przygoda – 7 dni podróży po Europie i 7 dni muzycznych atrakcji na Sziget Festival 2018. Już 1 sierpnia laureaci konkursu wraz z ambasadorami akcji, zespołem BEMY, wyruszą z jednego z europejskich miast w stronę stolicy Węgier. A co na nich czeka? Przejazd specjalnie stworzonym, muzycznym busem, zwiedzanie fascynujących miejsc na trasie dojazdu, noclegi w komfortowych hotelach rodziny ibis, a w końcu… jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie. Sziget Festival to dziewięć scen, na których przez tydzień gra muzyka. Brzmi jak przepis na życiową przygodę? Na to również się zanosi! Podczas wyjazdu Mattia i Elie z zespołu BEMY skomponują utwór inspirowany przeżytymi emocjami, do którego powstanie teledysk, będący zapisem wspomnień z wyjazdu. Ich twórczość, określana jako pop z elementami indie rocka, to kwintesencja doskonałej zabawy i beztroskiego klimatu letnich festiwali. Rodzina hoteli ibis już po raz kolejny będzie obecna na Sziget Festival - posiada tam również swoją scenę. W tym roku, w ramach kampanii „Get to Sziget”, zachęca wszystkich do startu w konkursie i wzięcia udziału w wielkiej, muzycznej przygodzie.

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie: www.ibis.com/gettosziget

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij