Niestandardowa promocja książki „Kobieta w oknie” w hotelu Sheraton Warsaw

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Niestandardowa promocja książki „Kobieta w oknie” w hotelu Sheraton Warsaw

Od dziś zabookowanie hotelu nabiera nowego znaczenia! Kilkuset gości hotelowych, którzy nie opuszczają swoich pokojów, ponieważ… nie mogą oderwać się od ekscytującej powieści. Ten bardzo prawdopodobny scenariusz może rozegrać się 18 maja w warszawskim Sheratonie.

Właśnie tego dnia do Polski przyjedzie A.J. Finn, autor bestsellerowej książki „Kobieta w oknie”. Aby uczcić to wydarzenie, Wydawnictwo W.A.B. wraz z hotelem Sheraton Warsaw przygotowało wyjątkową akcję promocyjną – każdy z kilkuset gości hotelowych otrzyma egzemplarz powieści. Ponadto pierwszy raz w historii hotelu zostanie zorganizowane spotkanie z autorem dla gości i pracowników.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Zdumiewająca. Porywająca. Niesamowita”. „Prawdziwie fenomenalny debiut”. To tylko dwie z setek entuzjastycznych opinii na temat spektakularnego debiutu A.J. Finna. Sam Stephen King nazwał „Kobietę w oknie” „nieodkładalną”. Ten błyskotliwy thriller bardzo szybko zyskał miano thrillera, na który czekał cały świat – prawa do wydania tytułu kupiono w ponad 40 krajach, rozszedł się w ponad milionie egzemplarzy, a za możliwość ekranizacji zapłaciło słynne studio Fox 2000. To inteligentna, wyrafinowana powieść psychologiczna, która przypomina najlepsze z dzieł Hitchcocka.

A.J. Finn – autor tekstów publikowanych m.in. w „Los Angeles Times”, „Washington Post” oraz brytyjskim „Times Literary Supplement”. Przez dziesięć lat mieszkał w Londynie, po czym wrócił do Nowego Jorku, swego rodzinnego miasta. „Kobieta w oknie” (2018), pierwsza powieść Finna, została uznana za jeden z najbardziej obiecujących debiutów tej dekady.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij