Polskie strony błędu 404 – cz. 5

Polskie strony błędu 404 – cz. 5

Strony 404 nie są często odwiedzane, przynajmniej nie celowo. Jednakże również one potrafią być ciekawe i warte obejrzenia. Poniżej przedstawiamy kolejną część zestawienia niestandardowych polskich stron 404.

Strony błędu 404 pojawiają się zazwyczaj w przypadku złego linkowania. Najczęściej oznaczają brak wywoływanej strony, jednakże w niektórych przypadkach okazuje się, że zagubione jest również co innego, np. skarpetki... czy tygrys.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wśród wybranych kreacji nie mogło zabraknąć Johna Travolty w kultowym już ujęciu z filmu Pulp Fiction, którego możemy spotkać na stronie Akademii Analytics. Z kolei na stronie Multikina czeka na nas James Błąd.

A jeśli skończysz w lesie…

…to nie tędy droga…

…warto zmienić trasę.

Na stronach 404 możemy spotkać się także z poezją, np. w formie haiku ;)

Poniżej galeria wybranych niestandardowych stron błędu 404, min. Allegro, Bluerank, K2, Brand24, LifeTube, GetResponse, Cropp, House, Koszulkowo, Peppermint, Mazda, Mindshare, Prowly, Plush, Otomoto, Multikino, Kompania Piwowarska, PZU, Spotify, Zalando, Żubr. A jeśli znacie jakieś inne ciekawe przykłady, podzielcie się z nami w komentarzach!

Pozostałe przeglądy stron błędów i nie tylko można znaleźć tu:

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć skuteczne formularze do pozyskiwania kontaktów na stronie internetowej, zapoznaj się z artykułem 5 wskazówek, jak przygotować skuteczny formularz

Atrakcyjne wizualnie grafiki to element obowiązkowy na stronie. Jak je przygotować, aby zainteresowały odbiorcę? Poznaj 5 złotych zasad tworzenia grafik w sieci

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij