GARDENA namalowała murale w Warszawie i Wrocławiu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GARDENA namalowała murale w Warszawie i Wrocławiu

GARDENA postawiła w tym roku na niecodzienną formę promocji swoich produktów. W Warszawie oraz Wrocławiu powstały murale promujące ogrody wertykalne oraz inteligentny system do zarządzania ogrodu dostępne w ofercie firmy.

Mural marki GARDENA w Warszawie powstał przy stacji Metro Politechnika. Grafika zdobiąca ścianę budynku przy ul. Ludwika Waryńskiego promuje GARDENA smart system. Jest to system pozwalający na zarządzanie ogrodem za pomocą smartfonu. Koszenie i podlewanie trawnika można teraz komfortowo kontrolować przy użyciu aplikacji. W ten sposób zyskuje się więcej wolnego czasu, który możesz wykorzystać w ogrodzie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zdecydowaliśmy się na niestandardową formę promocji ze względu na branżę, w której pracujemy. W miejskiej zabudowie próżno szukać bujnej zieleni. Dlatego postanowiliśmy mieszkańcom Warszawy i Wrocławia zapewnić chociaż trochę zieleni namalowanej na budynku” – mówi Marcin Borkowski, kierownik ds. marketingu marki GARDENA.

Mural we Wrocławiu znajdujący się przy ulicy Podwale, to kolejna inicjatywa marki GARDENA. Tym razem mural prezentuje modułowy system do prostej budowy zielonej ściany. Ogrody wertykalne to obecnie najnowszy trend w ogrodnictwie. Szczególnie doceniane są przez mieszkańców miast, którzy nie mają swoich ogrodów, za to chętnie aranżują swoje balkony i tarasy.

Malowanie obu ścian zajęło 6 dni i brało w nim udział 9 artystów z Good Looking Studio.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij