Stop narzekaniu na wakacjach. Poczuj, jaka pogoda czeka w domu

Stop narzekaniu na wakacjach. Poczuj, jaka pogoda czeka w domu

Spies, duńska sieć biur podróży w ramach kampanii outdoorowej opracowała interaktywną kapsułę, która miała przypomnieć urlopowiczom, jakie mają szczęście, że są na wakacjach w egzotycznych miejscach, a nie spędzają czasu w domu.

Nie tylko w “Grze o Tron” Północ nie jest najlepszym miejscem do wypoczynku. Duńczycy nawet w lecie szukają sposobu, by uciec z zimnych miast. Zdarza się jednak, że i w wymarzone wakacje pogoda płata figle. Specjalny symulator pogody pomógł odtworzyć każdego rodzaju warunki pogodowe, z każdego miejsca na świecie w czasie rzeczywistym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS Tequila Cloud

Jak zachęcić turystów do odwiedzenia pięknego regionu? Przedstawiciele Komisji Turystyki Meksyku chcą zachęcić mieszkańców szarych i deszczowych miejsc do przyjazdu. Przy użyciu technologii stworzyli chmurę tequili. Jak działa? Idea wynalazku jest prosta - prawdziwa tequila została zmieniona w gaz, aby w odpowiednich okolicznościach skraplać się do szklanki.

PS2 NIVEA SUN KIDS - The Protection Ad

Zabranie dziecka na plażę to często stres dla rodziców, którzy boją się, że dziecko zniknie im z oczu. Nivea chroni dzieci, nie tylko przed słońcem, dlatego stworzyło "Sun Band" - bransoletkę, która zsynchronizowana z telefonem sprawia, że możesz kontrolować, gdzie jest Twoje dziecko.

PS3

A jeśli wybieracie się na plaże, nie możecie zapomnieć o hicie tego sezonu. Nike planuje wypuścić klapki, które są absurdalne i genialne jednocześnie. Amerykański gigant połączył gumowe klapki z poręczną nerką, umieszczając małą kieszonkę zapinaną na suwak z przodu buta. Zobaczcie Klapki z nerką od Nike będą hitem tego lata.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij