Stratosfera dołącza do Brand New Galaxy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Stratosfera dołącza do Brand New Galaxy

Stratosfera to najbardziej doświadczona firma marketingu strategicznego w Polsce, obecna na rynku od dwudziestu jeden lat z imponującym dorobkiem ponad trzystu projektów strategicznych w całej Europie. Przez ostatnie 3 lata była związana z Deloitte.

Stratosferę założyli w 1997 roku Agnieszka Grynkiewicz i Krzysztof Najder, partnerzy, którzy od początku czerwca 2018 dołączyli do Galaktyki (Brand New Galaxy) z czterema strategami z oryginalnego składu. Stratosferą w Galaktyce będzie zarządzać Monika Kowalewska, obejmując rolę dyrektora zarządzającego, wcześniej związana z Superbrands w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Stratosfera jest znana na rynku ze skutecznego rozwiązywania najtrudniejszych problemów marketingowych, w projektach wykorzystuje własne, unikalne metodologie oraz narzędzia strategiczne i analityczne.

- Stratosfera od zawsze pracowała z Klientami nad rozwojem innowacji, projektując marki i produkty oraz usługi, które rozwijały biznes Klienta. W Galaktyce możliwości naszego działania wzbogacają nowe technologie, rozbudowana metodologia projektowania user experience, narzędzia do automatyzacji oraz unikalny know how w obszarze e-commerce. To świetna baza do rozwijania wspólnie innowacji / nowych produktów dla Klientów w Polsce i na świecie. Zespół Stratosfery jest jednym z najlepszych Zespołów konsultingowych w Polsce. Doskonale wpisuje się w kulturę Galaktyki na poziomie wizji, gdzie skuteczność rozwiązań dostarczanych Klientom i biznesowy pragmatyzm, są kluczowymi wymiarami wspólnymi – mówi Krzysztof Najder, który objął rolę Chief Strategic Officer’a w Stratosferze, będzie również odpowiadał za rozwój kompetencji strategicznych całej platformy Brand New Galaxy.

Oferta Stratosfery obejmuje tworzenie strategii marketingowych wraz z rozwojem pozycjonowania oraz strategie i korekty architektury portfela. Zespół od lat specjalizuje się również w analizach rynkowych oraz semiotyce kulturowej i badaniach konsumenckich.

Brand New Galaxy jest innowacyjną strukturą usług marketingowych, osadzoną w kilku obszarach rynku: e-commerce, technologie oraz komunikacja w nowych mediach. Rozwój całości portfolio jest podyktowany makromarketingowym punktem widzenia, jaki prezentuje BNG w obecnym swoim kształcie.

Stratosfera wnosi do Galaktyki komplementarne kompetencje, wobec wszystkich pozostałych podmiotów działających na platformie, ale jest też kluczowym podmiotem wspierającym rozwijanie start-up’ów oraz projektowanie innowacyjnych narzędzi dla Klientów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij