Jak Amazon pozyskał największą przesyłkę w historii? Współpraca z Jurassic World robi w sieci furorę

Jak Amazon pozyskał największą przesyłkę w historii? Współpraca z Jurassic World robi w sieci furorę

Amazon w swojej karierze miał do czynienia z wieloma różnymi przesyłkami. Jednak okazuje się, że paczka, którą nadali twórcy Jurassic World, może okazać się największą w historii firmy.

Czy Amazon przewozi także naturalnej wielkości dinozaury? Tak można przypuszczać dzięki zdjęciu, które ukazało się w Internecie. Na wielkim kartonie widnieje hashtag AmazonFindsAWay oraz logo filmu „Jurassic World". Szybko staje się jasne, że jest to akcja promocyjna drugiej części hitu „Upadłe królestwo”. Aby dowiedzieć się, co tak naprawdę znajduje się w paczce, można zeskanować kod Smile przy użyciu aplikacji Amazon lub poprosić Alexę, głosową asystentkę, by zdradziła, co jest ukryte w pudełku.

Co ciekawe, osoby korzystające z kodu SmileCode trafią na stronę z wideo Jurassic Park, na którym widać, jak magazynier marki ucieka w panice.

Czy Amazon naprawdę znalazł sposób na wskrzeszenie dinozaurów?

PS

Doskonale wiemy, że ważne przesyłki nie są dostarczane wyłącznie przez firmy kurierskie. Problemy z przewozem towarów mają również dostawcy pizzy. Sieć Domino's Pizza sponsoruje remonty dróg w wybranych miasteczkach w USA tylko po to, aby pizza trafiała w całości do domów klientów. Więcej o akcji przeczytacie w artykule Pizzeria Domino’s remontuje drogi, by pizza w idealnym stanie dotarła do klientów.

PS2

Trzeba przyznać, że Amazon ma pomysły.W ubiegłym roku marka pokazała swój sklep bezobsługowy. Proces zakupów rozpoczyna się już przy wejściu do sklepu, przy którym rozstawione są specjalne bramki. Przedstawiciele spółki wyjaśniają, że wystarczy przyłożyć do nich telefon z zainstalowanym programem i skierować się w stronę asortymentu.

Poleć tekst:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij