Podkarpackie odkrywam. Naturalnie!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Podkarpackie odkrywam. Naturalnie!

Drugi z filmów promujących podkarpacką turystykę jest już w sieci. 17 czerwca br. na kanale YouTube – Architecture is a good idea – pojawił się videoblog z podróży architektów do Haczowa, Ulucza i Świątkowej Wielkiej.

Autorzy kanału AIAGI odkrywają przed widzami unikatowe, drewniane zabytki znajdujące się na Podkarpaciu – odwiedzają m.in. Beskid Niski i okolice Krosna, zwracają uwagę na ich wyjątkowość pod względem dziedzictwa kulturowego ludzkości, w barwny i ciekawy sposób opowiadają o drewnianym budownictwie gotyckim, sztuce ciesielstwa oraz wyjątkowych polichromiach i ornamentyce zwiedzanych świątyń.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Film twórców Architecture is a good idea pt. „Nieznane PEREŁKI Polski: drewniane kościółki” promuje dziedzictwo architektury drewnianej i zachęca do podróży po województwie podkarpackim. W filmie przedstawiono trzy zabytki architektury drewnianej – gotycki, ponad 500 – letni Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Haczowie, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, Cerkiew Wniebowstąpienia Pańskiego w Uluczu (XVII w.) i Cerkiew św. Michała Archanioła w Świątkowej Wielkiej (XVIII w.).

Film w ciągu niespełna doby odnotował niemalże 10 tys. wyświetleń, spotkał się również z bardzo pozytywnymi komentarzami w serwisie YouTube.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij