Apple Mac to nie tylko narzędzie, ale przed wszystkim użytkownik i jego historia

Apple Mac to nie tylko narzędzie, ale przed wszystkim użytkownik i jego historia

Apple wypuściło niedawno cztery spoty promocyjne, które wyjątkowo mocno zapadają w pamięć. Seria nosi nazwę „Behind the Mac” i ma pokazywać, że za każdym komputerem marki kryje się użytkownik i jego historia.

Spoty pokazują różnych ludzi korzystających z komputerów Mac. Marka stara się pokazać, że Mac to narzędzie, dzięki któremu każdy może tworzyć rzeczy niezwykłe kreatywne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W serii Behind the mac spotkamy Bruce’a Halla, który mimo problemów ze wzrokiem stara się ujmować rzeczy będące poza zasięgiem. Grimes, artystkę tworzącą muzykę od początku do końca przy użyciu komputera, a także Petera, programistę, który stara się poprawić bezpieczeństwo na drodze w swoim państwie.

PS

Apple promując jedną z najciekawszych funkcji w iOS 10, stworzył filmy z najciekawszych wspomnień w naszej galerii. „Archiwa” to emocjonalny storytelling, dzięki któremu niejednemu z nas zakręciła się łza w oku.

PS2

Również marki motoryzacyjne pokazują, że wiedzą, że mocny storytelling to podstawa. Volvo zaprezentował serię filmów Human Made Stories. To portrety ludzi, którzy niosą ze sobą niezwykłe historie i zmieniają swój świat dzięki technologii. W jednym z filmów poznajemy historię utalentowanej młodej skrzypaczki, która uległa dramatycznemu wypadkowi, a przed sobą miała obiecującą przyszłość. Przez sparaliżowanie i uszkodzenie mózgu musiała pożegnać się ze swoją pasją.

PS3

Volkswagen do współpracy zaprosił niewidomego fotografa, któremu zmysł wzroku nie jest potrzebny, żeby w pełni docenić piękno świata .

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij