„Poszukiwania NIEDŹWIEDZIA w Bieszczadach" – tak się promuje Podkarpacie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Poszukiwania NIEDŹWIEDZIA w Bieszczadach

Czwarty z serii filmów promujących podkarpacką turystykę w ramach akcji PODKARPACKIE ODKRYWAM. Naturalnie! jest już w sieci.

1 lipca br. na kanale YouTube – GDZIE BĄDŹ pojawił się videoblog z podróży youtuberów, Piotera i Zońki, po południowej części Podkarpacia. Film  pt. „Poszukiwania NIEDŹWIEDZIA w Bieszczadach” promuje turystykę aktywną oraz różnorodność podkarpackiej przyrody w regionie Bieszczadów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Autorzy kanału GDZIE BĄDŹ odwiedzają niesamowite miejsca, spotykają pasjonatów podkarpackiej przyrody i poszukują dzikiej fauny. Film ukazuje piękno południowej części Podkarpacia – szlaki górskie, karpackie buczyny, widoki na bieszczadzkie szczyty oraz zapierającą dech w piersiach Połoninę Caryńską. W filmie zobaczyć można również malowniczą rzekę San wraz z atrakcjami, które oferuje i zwierzęta zamieszkujące Bieszczady. Widzowie mogą wraz z kamerą zajrzeć do Zagrody Pokazowej Żubrów w Mucznem oraz wysłuchać „opowieści przyrodniczych” leśniczego Kazimierza Nóżki. Wszystko to jest okraszone sporą dawką humoru, informacji i ciekawostek.

W ramach kampanii realizowanej przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną powstanie łącznie 9 produkcji filmowych udostępnianych na kanałach YouTube, a na Facebooku, Instagramie i blogach powstanie w sumie kilkadziesiąt wpisów vlogerów. Kolejne filmy zrealizują również twórcy kanału GDZIE BĄDŹ. Akcji towarzyszą konkursy, w których nagrodami są m.in. wycieczki po województwie podkarpackim.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij