Łukasz Dolata tworzy jedno.org

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łukasz Dolata tworzy jedno.org

jedno.org to organizacja łącząca kompetencje komunikacji marketingowej i CSR. Na czele inicjatywy stoi Łukasz Dolata, właściciel domu produkcji filmowej oversee.pl.

Główny cel, który przyświeca jedno.org to zachęcenie do połączenia budżetu marketingowego przedsiębiorstw z długofalową strategią CSR i tym samym wpisanie biznesu w jego społeczne i ekologiczne otoczenie. jedno.org zapewnia kompleksowe realizowanie kampanii przedsiębiorstw w służbie czynienia dobra.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na całym świecie można zaobserwować trend, w którym za przyszłe losy świata odpowiedzialność przejmują nie tylko rządy czy organizacje pożytku publicznego, ale prywatne firmy. I nie jest to tylko zabieg wizerunkowy, ale coraz częściej nagląca potrzeba podyktowana zarówno kryzysami społecznymi i ekologicznymi, jak i rosnącą świadomością przeciętnego człowieka, a co za tym idzie, konsumenta.

jedno.org ma na celu odpowiedzenie na ten trend pokazując, że odpowiedzialne przedsiębiorstwa będą w najbliższym czasie nie tylko lepiej postrzegane, ale znacznie skuteczniejsze biznesowo. Mówiąc najprościej - dobro się opłaca.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij