Czeski wzór na… startuje konkurs marki Pilsner Urquell

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czeski wzór na… startuje konkurs marki Pilsner Urquell

Pilsner Urquell, razem z Mariuszem Szczygłem, już od kwietnia inspiruje czytelników Dużego Formatu cyklem reportaży o czeskiej kulturze i zwyczajach. Teraz przyszedł czas, by sami miłośnicy piwa Pilsner Urquell pokazali swoje spojrzenie na południowych sąsiadów!

Rusza konkurs na fotoreportaż inspirowany Czechami, w którym do zdobycia są wyjazdy do Pilzna na finał akcji oraz nagrody finansowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z czym szczególnie kojarzy się Polakom ten wyjątkowy kraj pełen kontrastów? By to odkryć, Pilsner Urquell zorganizował konkurs pod hasłem „Czeski wzór na”, który właśnie wystartował na stronie www.wyborcza.pl/czechynieztejziemi. Zadaniem uczestników jest stworzenie fotoreportażu inspirowanego Czechami, składającego się z 5 zdjęć. Pilsner Urquell jest prekursorem wśród złotych piw i stanowi wzór piwnego smaku, dlatego prace powinny być inspirowane czeskimi wzorami dotyczącymi różnych aspektów życia. W pierwszym etapie konkursu czekamy na autorskie prace inspirowane hasłem Czeski wzór na spotkanie, w drugim będzie to Czeski wzór na jakość zaś trzeci, ostatni etap to Czeski wzór na kulturę. Dobór tematyki nie jest przypadkowy: zamiłowanie do spotkań w gronie znajomych, perfekcja w warzeniu wyjątkowego piwa i niepowtarzalna kultura to aspekty, za które Czechy kochamy najbardziej!

Z każdego etapu konkursu wybranych zostanie po 3 szczęśliwców, którzy razem z Pilsner Urquell polecą na finał do Czech. Tam, podczas oficjalnej gali, z grona finalistów wyłonieni zostaną zwycięzcy. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w wysokości 3 000 zł, zaś dwóch dodatkowo wyróżnionych autorów – po 1 000 zł. Za wybór najlepszych fotoreportaży odpowiadać będzie jury, na czele którego zasiądzie wybitny reportażysta i zapalony czechofil – Mariusz Szczygieł.

Konkurs pod hasłem „Czeski wzór na” potrwa do 2 września. Pierwszy etap konkursu trwa od 2 do 22 lipca, drugi – od 23 lipca do 12 sierpnia zaś trzeci – od 13 sierpnia do 2 września.

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.wyborcza.pl/czechynieztejziemi w zakładce konkursowej. Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem bit.ly/pilsnerurquell_regulamin.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij