Radosław Mazowiecki nowym dyrektorem sprzedaży w GetResponse

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Radosław Mazowiecki nowym dyrektorem sprzedaży w GetResponse

Do GetResponse dołączył Radosław Mazowiecki, który objął stanowisko dyrektora działu sprzedaży na rynku polskim.

Z usługami online związany od 2006 roku. Doświadczenie zdobywał m.in. w serwisie GoldenLine. Ostatnie 8 lat związany z portalem ZnanyLekarz.pl, gdzie od podstaw budował dział sprzedaży i zarządzał relacjami z największymi markami w branży, m.in. Falck czy LuxMed.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Radek to manager z dużym doświadczeniem. Jego wieloletnia praca z Klientami z sektora Enterprise to także dodatkowy powód, dla którego stał się częścią naszego zespołu. – mówi Maciej Ossowski, Director of Enterprise w GetResponse. – Jako dyrektor sprzedaży, odpowiedzialny będzie m.in. za budowę relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi, rozwijanie zespołu sprzedażowego w naszym warszawskim biurze oraz wyznaczanie i realizację strategii sprzedażowej na rynku polskim. To kolejny krok ku naszemu celowi, jakim jest utrwalenie pozycji lidera rynku marketing automation oraz zapewnienie Klientom bliskiego dostępu do fachowej pomocy przez powiększenie zespołu w Warszawie.

– Dołączenie do GetResponse jest dla mnie ekscytującym wyzwaniem i szansą na osiąganie ambitnych celów w branży online. – mówi Radosław Mazowiecki, Sales Director w GetResponse. – Cieszę się, że mogę współpracować z platformą, której ufają najbardziej znane brandy w Polsce, m.in. INGLOT, Polkomtel czy Apart. Wierzę, że moje zaangażowanie w nowe projekty przekuje się w pozytywne efekty oraz przyczyni się do rozwoju marki na rodzimym rynku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij