Mobile Vikings Polska zachęca przechodniów do oderwania wzroku od smartfona

Mobile Vikings Polska zachęca przechodniów do oderwania wzroku od smartfona

Jak zachęcić przechodniów do oderwania wzroku od smartfona? Z okazji światowego dnia bez telefonu Mobile Vikings Polska poprzez napisy na chodniku starał się zachęcić Wrocławian do schowania telefonu do kieszeni, wytężenia wzroku i poodkrywania uroków miasta.

Wrocław, siedziba Mobile Vikings Polska, skrywa przed swoimi mieszkańcami wiele tajemnic jak krasnal Lunatyk, domalowane okno w jednej z kamienic czy balkon, z którego przemawiał podczas wojny Adolf Hitler. Korzystając z techniki milk graffiti umieszczono w okolicach wrocławskiego rynku teksty, w których nakłaniano do uniesienia głowy i odnalezienia opisywanych miejsc.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za akcję odpowiada agencja Publikon.

PS MasterCard: #PricelessTime with MasterCard Capsule

Czy będąc w restauracji, zauważyliście, ile osób wpatrzonych jest ciągle w ekran smartfona, zamiast być zajętym rozmową z innymi osobami przy stole? Rozwiązaniem może być MasterCard Capsule, interaktywna kapsuła, która liczy czas spotkania spędzony bez telefonów.

PS2 Tramwaje Warszawskie: Odłóż smartfon i żyj

Ile razy zdarzyło Wam się obserwować ludzi wpatrzonych w telefony, którzy nie zwracali uwagi na pasy, tory tramwajowe czy inne osoby? W kampanii „Odłóż smartfon i żyj", której motyw przewodni to zombie, Tramwaje Warszawskie zwracają uwagę na zagrożenia życia i zdrowia uczestników ruchu drogowego. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij