Safety video z najmniejszą obsadą świata – postacie z klocków Lego prezentują instrukcje bezpieczeństwa w Turkish Airlines

Safety video z najmniejszą obsadą świata – postacie z klocków Lego prezentują instrukcje bezpieczeństwa w Turkish Airlines

Jak sprawić, by pasażerowie samolotów z zainteresowaniem wysłuchali zasad bezpieczeństwa przedstawianych tuż przed startem? Linie lotnicze Turkish Airlines o pomoc poprosiły... bohaterów The Lego Movie.

W ramach współpracy Turkish Airlines i Warner Bros stworzyły film z instrukcjami bezpieczeństwa tzw. safety demo z najmniejszą obsadą świata. Batman, Superman, Unikitty, Wonder Woman, the Lego Shark i inne postaci z klocków Lego w ciekawy i zabawny sposób prezentują wszystkie instrukcje bezpieczeństwa obowiązujące na pokładach samolotów należących do linii lotniczych Turkish Airlines.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W filmie instruktażowym wykorzystano 2 938 840 klocków Lego. Wideo powstało w 15 wersjach przystosowanych do konkretnych modeli samolotów. Każde z nich dostępne jest w angielskiej i tureckiej wersji językowej.

Jak uwagę pasażerów starają się przykuć inne linie lotnicze?

British Airways zaangażowało znanych aktorów, O tym, jak przygotować się do lotu mówią m.in. Ian McKallen, który razem z Warwickiem Davisem opowiadają jak założyć maski tlenowe. Gordon Ramsey pokazuje, co zrobić z bagażem podręcznym. Rob Brydon instruuje jak nadmuchać kamizelkę ratunkową. Na koniec Gillian Anderson i Rowan Atkinson namawiają pasażerów do przekazania datków na rzecz międzynarodowej organizacji charytatywnej Comic Relief.

W spotach Air New Zealand zaskakują nas nawiązania do "Władcy Pierścieni" i "Hobbita" J. R. R. Tolkiena:

Należące do Richarda Bransona linie lotnicze Virgin America zrealizowały safety demo w formie muzycznego teledysku:

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij