Ksiazkipanazenona.pl – Allegro pomaga 81-letniemu poznaniakowi sprzedać książki i zebrać środki na leczenia raka

Ksiazkipanazenona.pl – Allegro pomaga 81-letniemu poznaniakowi sprzedać książki i zebrać środki na leczenia raka

81-letni poznaniak wyprzedaje kolekcję książek, by zdobyć środki na leczenie raka. Postanowiły mu pomóc Allegro, Fundacja Allegro All For Planet i „Głos Wielkopolski”, wystawiając na aukcje jego książki i tworząc specjalną stronę www.ksiazkipanazenona.pl.

źródło: ksiazkipanazenona.pl

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Historia pana Zenona w ostatnim tygodniu podbiła media. Od kilku miesięcy 81-letni Poznaniak, by zgromadzić potrzebne środki na leczenie raka prostaty, wyprzedaje na Rynku Jeżyckim kolekcję zgromadzonych książek.

Zainteresowanie pomocą dla pana Zenona rośnie z dnia na dzień. W akcję włączyły się zarówno osoby indywidualne, redakcje, jak i cały zespół wolontariuszy złożony z pracowników Allegro, który przygotowuje i wystawia aukcje książek, by pomóc mogły osoby także spoza stolicy Wielkopolski. W tym celu stworzona została specjalna strona ksiazkipanazenona.pl, na której można licytować przedmioty lub wystawić własne. Przy płatności za zakup możliwe jest zrobienie dodatkowej dobrowolnej dopłaty.

W akcję pomocy zaangażował się także twórca 20m2, Łukasz Jakóbiak:

PS Startup WoshWosh wspiera pana Adama

Startup WoshWosh pomógł warszawskiemu szewcowi z ulicy Śniadeckich, któremu po 40 latach działalności groziła likwidacja zakładu. Wszystkie buty wymagające drobnych napraw szewskich, które klienci zostawili w WoshWosh między 23 a 31 lipca zostały przekazane do naprawy przez pana Adama. Gdyby panu Adamowi zabrakło klientów, planowana jest powtórka akcji.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij