Ksiazkipanazenona.pl – Allegro pomaga 81-letniemu poznaniakowi sprzedać książki i zebrać środki na leczenia raka

Ksiazkipanazenona.pl – Allegro pomaga 81-letniemu poznaniakowi sprzedać książki i zebrać środki na leczenia raka

81-letni poznaniak wyprzedaje kolekcję książek, by zdobyć środki na leczenie raka. Postanowiły mu pomóc Allegro, Fundacja Allegro All For Planet i „Głos Wielkopolski”, wystawiając na aukcje jego książki i tworząc specjalną stronę www.ksiazkipanazenona.pl.

źródło: ksiazkipanazenona.pl

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Historia pana Zenona w ostatnim tygodniu podbiła media. Od kilku miesięcy 81-letni Poznaniak, by zgromadzić potrzebne środki na leczenie raka prostaty, wyprzedaje na Rynku Jeżyckim kolekcję zgromadzonych książek.

Zainteresowanie pomocą dla pana Zenona rośnie z dnia na dzień. W akcję włączyły się zarówno osoby indywidualne, redakcje, jak i cały zespół wolontariuszy złożony z pracowników Allegro, który przygotowuje i wystawia aukcje książek, by pomóc mogły osoby także spoza stolicy Wielkopolski. W tym celu stworzona została specjalna strona ksiazkipanazenona.pl, na której można licytować przedmioty lub wystawić własne. Przy płatności za zakup możliwe jest zrobienie dodatkowej dobrowolnej dopłaty.

W akcję pomocy zaangażował się także twórca 20m2, Łukasz Jakóbiak:

PS Startup WoshWosh wspiera pana Adama

Startup WoshWosh pomógł warszawskiemu szewcowi z ulicy Śniadeckich, któremu po 40 latach działalności groziła likwidacja zakładu. Wszystkie buty wymagające drobnych napraw szewskich, które klienci zostawili w WoshWosh między 23 a 31 lipca zostały przekazane do naprawy przez pana Adama. Gdyby panu Adamowi zabrakło klientów, planowana jest powtórka akcji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij