Pokój pełen śpiących niemowlaków na festiwalu heavy metalowym? Zaskakujący eksperyment producenta dźwiękoszczelnych okien

Pokój pełen śpiących niemowlaków na festiwalu heavy metalowym? Zaskakujący eksperyment producenta dźwiękoszczelnych okien

Pomieszczenie z łóżeczkami, w których śpią niemowlęta – taki niecodzienny widok czekał tuż pod sceną na uczestników tegorocznej edycji festiwalu Heavy Montreal 2018. W ten sposób kanadyjska firma Fenplast udowodniła, że produkowane przez nią okna naprawdę są dźwiękoszczelne.

fot: Facebook Fenplast

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas festiwalu heavy metalowego Heavy Montreal kanadyjska firma Fenplast, zajmująca się produkcją okien, we współpracy z firmą Lg2 przeprowadziła niecodzienny eksperyment.

Marka postanowiła udowodnić, że ich okna są w stu procentach dźwiękoszczelne – przy jednej z festiwalowych scen postawiono pokój obudowany oknami firmy, w którym znajdowało się kilka łóżeczek z niemowlętami. Mimo głośnej i agresywnej muzyki, maluchy przespały spokojnie cały koncert, bo nie docierały do nich żadne dźwięki z zewnątrz.

– Ten jedyny w swoim rodzaju projekt umożliwił zaistnienie na jednej przestrzeni dwóch całkowicie odmiennych światów, tym samym udowadniając, że nasza marka oferuje innowacyjne i wysokiej jakości produkty – tłumaczy Sylvain Arbor, dyrektor marketingu w firmie Fenplast.

Przekonajcie się sami jak wyglądał eksperyment oraz jego kulisy:

PS Pol’and’Rock Festival 2018 od kulis

Skoro już o festiwalu mowa, to zobaczcie jakie atrakcje dla uczestników Pol’and’Rock Festival 2018 przygotowały marki – Lech, Play, mBank, Mastercard oraz Allegro.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij