Gadu Gadu świętuje 18 urodziny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gadu Gadu świętuje 18 urodziny

Osiemnaście lat temu, 15 sierpnia 2000 roku uruchomiony został polski komunikator Gadu-Gadu. Szybko zyskał popularność, z czasem stając się liderem na rynku (w 2010 roku miał dziesięć milionów aktywnych użytkowników).

Gadu-Gadu zaczęło z czasem tracić pozycję lidera i wielu osobom wydaje się, że już nie istnieje. Ale tak nie jest – wciąż korzysta z niego milion osób. Tak, Gadu-Gadu nadal funkcjonuje! Nowym właścicielem komunikatora jest polska spółka England.pl, która odkupiła prawa do Gadu-Gadu od cypryjskiej spółki Xevin Consulting Limited.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wraz ze zmianą właściciela i powrotem GG do ojczyzny komunikator czekają zmiany funkcjonalne. Trwają prace nad unowocześnieniem i ulepszeniem go. England.pl chce wykorzystać swoje zaplecze techniczne do wzbogacenia GG w nowe funkcje. Nowy właściciel jest licencjonowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego Krajową Instytucją Płatniczą oferującą szybkie i bezpłatne przelewy pomiędzy Polską a Wielką Brytanią, intensywnie rozwijającą się w branży fintech. Zmiany mają sprawić, że GG znowu stanie się ulubionym narzędziem komunikacji Polaków, będzie też wsparciem dla polskiego biznesu, doczeka się wersji angielskojęzycznej oraz wielu nowych funkcjonalności.

W zeszłym tygodniu GG świętowało swoje urodziny w Warszawie i nadmorskim Mielnie. Były balony, cukierki, dużo uśmiechów i miłych wspomnień. Najczęstszą reakcją było zdziwienie, że komunikator nadal działa, połączone z uśmiechem rozrzewnienia – dla ogromnej liczby osób GG łączy się z miłymi wspomnieniami. Była też radość, że komunikator wraca w nowej odsłonie. Wiele osób próbowało sobie przypomnieć swój numer GG. Sporo osób wciąż go pamięta.

A Ty? Czy pamiętasz swój numer GG?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij