Kup jednego Snickersa w cenie dwóch – nie klikaj w baner, kiedy jesteś głodny

Kup jednego Snickersa w cenie dwóch – nie klikaj w baner, kiedy jesteś głodny

Chyba każdemu zdarzyło się kiedyś kliknąć w baner, nie przeczytawszy dokładnie, co się na nim znajduje. Snickers swoją nową kampanią udowadnia, że pod wpływem głodu robimy to jeszcze częściej.

Snickers postanowił sprawdzić uwagę swoich klientów tworząc baner z napisem „Kup jednego Snickersa w cenie dwóch” i tym samym udowodnić, że pod wpływem głodu robimy głupie rzeczy. Rzekomo klikając w baner, osoby miałyby otrzymać kupon promocyjny na baton w cenie dwóch. Problem tylko, że to wcale nie jest żadna korzystna oferta, na co jednak nie zwrócili uwagi wszyscy zainteresowani.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po kliknięciu w reklamę użytkownicy zostają przekierowani do krótkiego filmu, w którym występuje mężczyzna wydający się być zaniepokojony stanem zdrowia odbiorcy. Sugeruje też, że bezmyślne kliknięcie w trefną ofertę najpewniej jest wynikiem głodu – w efekcie na końcu wideo pojawia się prawdziwy kupon, za który można dostać dwa batony w cenie jednego.

PS

Snickers stworzył podobną akcję w 2016 roku w ramach kampanii „Kiedy jesteś głodny, nie jesteś sobą”. Wtedy marka wzięła na cel osoby, które przeszukują sklepy z mobilnymi aplikacjami w poszukiwaniu ciekawych programów, i promowała aplikację, która sprawi, że telefon staje się wodoodporny. Przesłanie kampani było jedno – Lepiej nie ściągaj apek, kiedy jesteś głodny!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij