Desperados uruchamia innowacyjnego bota w kampanii „Bo chcemy poczuć więcej”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Desperados uruchamia innowacyjnego bota w kampanii „Bo chcemy poczuć więcej”

Desperados Nocturno zaprasza konsumentów do świata intensywnych przeżyć i autentycznych, imprezowych emocji. W ramach kampanii „Bo chcemy poczuć więcej” marka uruchomiła innowacyjnego chatbota, który rejestruje okrzyki użytkowników w aplikacji Messenger i wkomponowuje je w muzyczny bit.

Kampania z botem dostępnym w aplikacji Messenger wystartowała 20 sierpnia i potrwa do końca września. Każdy, kto rozpocznie rozmowę na stronie www.messenger.com/t/desperados.pol lub korzystając ze smartfona, może nagrać swój okrzyk, który po chwili zostanie wkomponowany w muzyczny bit i odesłany w ciągu kilku sekund do użytkownika jako spersonalizowany kawałek. Marka zaprosiła do współpracy znanych producentów muzycznych, którzy słyną z nieszablonowych pomysłów i interesujących eksperymentów z dźwiękami. Pierwsze bity stworzyli R.A.U i 2sty, czyli Tomasz Rałowski i Kamil Markowicz, jedni z najbardziej charakterystycznych producentów w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konsumenci, którzy odbiorą kawałki ze swoim okrzykiem, mogą dodatkowo wziąć udział w konkursie. Aby zawalczyć o jedną z nagród, należy przesłać w konwersacji krótkie wideo, na którym uczestnik otwiera Desperadosa Nocturno. Najciekawsze zgłoszenia zostaną nagrodzone personalizowanymi koszulkami TURBOKOLOR, trampkami Vans lub torbami. Zwycięzcy otrzymają nagrody z odwzorowaną linią swojego okrzyku, który zarejestrowali korzystając z chatbota.

– Autentyczne przeżycia i wspólne doświadczanie intensywnych, imprezowych emocji to coś, co charakteryzuje konsumentów marki Desperados. Wariant Nocturno również wiąże się z obietnicą energetycznej imprezy, stąd pomysł na aktywację, która umożliwi naszym dorosłym odbiorcom wyrażanie nieskrępowanych emocji – mówi Anna Wood, Senior Group Brand Manager International Brands. – Po sukcesie chatbota w loterii „Imprezowa Wena + 1000 PLN-a” postanowiliśmy ponownie wykorzystać nowe technologie w komunikacji z konsumentami, dla których używanie komunikatorów, szczególnie w wersji mobilnej, jest naturalną aktywnością – dodaje Wood.

Kampania Desperadosa Nocturno obejmuje działania we wszystkich kanałach: telewizja, digital, Social Media, sampling oraz komunikację PR.

Za komunikację ATL, działania digital oraz social media marki Desperados odpowiada agencja K2. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Starcom, a sampling przygotowała agencja Brave. Za komunikację PR odpowiada Agencja Roots.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij