„B2Beat…” – spotkanie branży marketingowej ponownie w Hulakula już 3 października

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„B2Beat…” – spotkanie branży marketingowej ponownie w Hulakula już 3 października

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta kontynuuje projekt „B2Beat… branża spotyka się w Hulakula!”, czyli imprezy skierowanej do osób, które zawodowo zajmują się eventami, reklamą i mediami. Już 3 października branża ponownie będzie się bawiła w warszawskim Hulakula.

– Również w tym roku chcemy zaprosić do zabawy w naszym centrum osoby, które zwykle pojawiają się u nas zawodowo. Na co dzień ciężko pracują na każdy udany event, ale na imprezie „B2Beat…” to właśnie oni mają się dobrze bawić i zapomnieć o pracy. Podobnie jak w roku ubiegłym przygotowaliśmy sporo atrakcji, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu – 3 października branża spotyka się w Hulakula. – zapewnia Bogumił George, prezes BMG Entertainment, właściciel marki Hulakula.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji, w trakcie „B2Beat…” odbędzie się branżowy turniej bowlingowy. To okazja, by zmierzyć się ze swoją konkurencją i współpracownikami na torach do kręgli. Dla najlepszych przygotowane zostały atrakcyjne nagrody, a dla zwycięskiej drużyny voucher na 10 000 zł do zrealizowania w Hulakula.

Na ten wieczór przygotowano także wiele innych atrakcji i prezentacji nowości pojawiających się na rynku eventowym oraz muzyczną niespodziankę.

Wstęp na wydarzenie tylko z zaproszeniami. Chęć udziału w wydarzeniu będzie można zgłaszać, podobnie jak w roku ubiegłym, przez specjalnie przygotowaną stronę. Wszystkie szczegóły już wkrótce na stronie b2beat.meetingplanner.pl/hulakula.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij